Autoklaasi vahetus

Vahetus

Glassdrive'i spetsialistid aitavad teid hädaolukorras sõiduki küljeklaasi asendamisega. Me leiame teie probleemile lahenduse, kas Tallinna või Tartu esinduses.

Miks mu auto aken purunes?

Erinevalt tuuleklaasist, mille puhul kasutatakse lamineeritud klaasi, on küljeklaasid sarnaselt tagaklaasidele valmistatud karastatud klaasist. Karastatud klaasi eelis on selle kergus, mis vähendab sõiduki kaalu ja seega ka materjalikulu. Karastatud klaas on tavalisest klaasist viis korda vastupidavam ja purunemise korral pudeneb see väikesteks teravate äärteta tükkideks.

 
Detailitäpne küljeklaasi vahetus

Glassdrive'is vahetatakse kõikide sõidukite (sh uunikumide, tarbesõidukite, autoelamute) küljeklaase.
Küljeklaasi vahetamiseks on vaja autouks lahti võtta, et aknatõstukile ligi pääseda. Aega võtab see umbes kaks tundi ja lõppeb sõiduki sisemuse põhjaliku puhastusega, et kõrvaldada salongist ja ukse seest kõik klaasitükid. Meie paigaldajad hoolitsevad teie sõiduki eest nii, nagu oleks see nende enda oma. 

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

Meie prioriteet on kaitsta teie sõidukit

Kuna katkise küljeklaasiga ei saa ringi sõita, aitavad meie spetsialistid teid niipea kui võimalik. Tänu igapäevastele tarnetele leiame teie sõidukile kiirelt klaasi, mille kvaliteet ja omadused on samad, mis originaalvaruosal.
Tulge koheselt meie töökojast läbi ning laske meil aken spetsiaalse kilega kinni katta, et auto oleks sõidu ajal vihma, tuule ja müra eest kaitstud.
Autoklaasi vahetuse korral soovitavad meie spetsialistid vältida aknatõstuki aktiveerimist, et ennetada selle kahjustumist.

Hoolitseme küljeklaasi vahetuse eest

Glassdrive'i suhtleb tunnustatud partnerina otse kõigi Eestis tegutsevate kindlustusseltsidega ning teeb klaasikahjustustega seotud paberimajanduse teie eest ära.
Klaasivahetus võib olla teile tasuta, kui teie auto kaskokindlustus seda katab. 


Nõuanded küljeklaasikahjustuste edasiseks vältimiseks

Allpool on esitatud meie autoklaasiekspertide näpunäited katkiste küljeklaaside vältimiseks. 
Hoidke vahet. Hoidke tee ääres töötavast muruniitjast möödumise korral vahet, et võimalikud lendavad kivid ei kahjustaks küljeklaasi. Ärge unustage ka kodus muru niites oma sõidukit kaugemale parkida.

Pange asjad silma alt ära. Ärge jätke autos kunagi asju nähtavale kohale. Isegi väike tähtsusetuna tunduv ese, nt sisseostud või telefonihoidik, võib äratada soovimatut tähelepanu ja põhjustada sissemurdmise. Pange oma asjad pagasiruumi või kindalaekasse silma alt ära.

Leia lähim Glassdrive esindus