Klaasipuhastite vahetus

Kojamehed

Klaasipuhastid on olulised hea nähtavuse ja ohutuse tagamiseks 

Paljud inimesed sõidavad ringi kulunud esi- ja tagaklaasipuhastitega, mis mõjutab nähtavust ja ohutust. Kui kulunud klaasipuhastid ei suuda enam vett ja mustust tõhusalt ära pühkida, väheneb nähtavus märgatavalt.

Et vältida klaasipuhastite kulumist, tuleb neid regulaarselt kontrollida ja need asendada, kui need ei eemalda enam korralikult vett ja mustust või kui need hakkavad vibreerima või klaasi ebaühtlaselt pühkima. Klaasipuhasteid on soovitatav vahetada kord aastas või sagedamini, kui te sõidate autoga tihti. Kvaliteetsetesse klaasipuhastitesse investeerimine tasub ära, et tagada hea nähtavus ja suurem sõiduohutus

Lisaks kehvale nähtavusele võivad kulunud klaasipuhastid põhjustada kriime ja kahjustada seega jäädavalt teie tuuleklaasi läbipaistvust. Nii ei pruugi teie auto läbida ette nähtud iga-aastast ülevaatust, mis põhjustab lisatööd ja -kulutusi.   
Glassdrive vahetab meelsasti pärast autoklaasi parandamist või asendamist ära ka teie klaasipuhastid. Meil on laos suur valik kvaliteetseid klaasipuhasteid, mida pakume meie esindustes.

Leia lähim Glassdrive esindus