Sponsorlus - En avant toot

Glassdrive ja France Pare-Brise on ühendanud jõud, et toetada ühe noore üliõpilase heategevusprojekti, mille eesmärk on jalgrattaga läbi Euroopa sõita.

Thomas hanscoote - banner sponso

Jälgige Thomas Hanscooti teekonda otseülekandes :

Live track

Thomas, 22, õpib ettevõtlust mainekas koolis EM Lyon ja on nüüd alustamas oma elu suurimat projekti, reisides jalgrattaga läbi Euroopa:

  • Lyonist (Prantsusmaa) Põhja-Kapsini (Norra)
  • 6200 km ja 53800 m tõusu.
  • 75 päeva üksi

Projekti eesmärk on tõsta teadlikkust vähktõve ennetamisest ja jalgrattasõidu kasulikkusest tervisele ning edendada keskkonnasõbralikku liikumist, et piirata meie mõju kliimale..

 

Thomas hanscoote.png
 

Sünniaeg: juuli 2001
Vanus: 22
Sünnikoht: Lyon, Prantsusmaa
Distsipliin: Jalgrattasport
Kodakondsus: Prantsusmaa

Glassdrive ja France Pare-Brise, ametlikud sponsorid!

25. märtsil sõidab ta oma jalgrattal Lyonist (Prantsusmaa) Põhja-Kapsini (Norra), 6200 km ise, pikk teekond Euroopa lõpu poole. 70 päeva jooksul, ainult oma jalgratta ja telgiga, püüab ta ületada 54 000 m kõrguste vahe, mis teda eesmärgist lahutab. Selle teekonna kaudu soovib ta tõsta 15-25-aastaste noorte teadlikkust vähktõvest.

See mittenakkuslik haigus on Prantsusmaal peamine surmapõhjus, igal aastal haigestub sellesse rohkem kui 400 000 uut patsienti.

"See asi on mulle eriti südamelähedane, sest kui olin 6-aastane, tabas munandivähk tõsiselt minu isa. Kaks aastat valu elu ja surma vahel, kuid sellel lool on õnnelik lõpp, sest nüüd on ta täielikult taasunud. Kahjuks ei ole see igal aastal nii 160 000 prantslase puhul. Minu isa juhtum oleks võinud olla hoopis teistsugune, kui ta oleks olnud teadlik riskifaktoritest ja kui teda oleks varem skriinitud." Thomas.

Tal on juba mitu jalgrattasõitu seljataga, aga see sõit eriline. Ta tahab levitada teadlikkuse ja sõeluuringute sõnumit. Praegu on meil võimalik 40% vähktõvedest ära hoida, kui me lihtsalt muudame oma elustiili ja oleme teadlikud oma igapäevaelus esinevatest riskiteguritest. Kogu selle seikluse jooksul püüab ta võimalikult paljudele inimestele kättesaadavaks teha elutähtsat teavet selle mitmetegurilise haiguse kohta.

France pare-brise/Glassdrive'i võrgustik toetab teda tema projektis ja saadab teda oma Euroopa võrgustiku kaudu kogu tema teekonnal. Tema lugu on meid liigutanud, me toetame teda, et ta saaks edasi anda oma sõnumeid terviseriskide ennetamise ja keskkonnamõju kohta võimalikult paljudele inimestele.

Et teda konkreetsemalt vähktõve ennetamise osas aidata, edastavad ja aitavad teda tema algatuses Léon Bérard'i vähktõve uurimis- ja kontrollikeskus, ühing Cheer up, Lyoni ressursikeskus, ühing Aida ja vähivastane organisatsioon.

Jälgi tema teekonda, päevast päeva, siit või sotsiaalmeedias.