Sama kvaliteediga nagu originaal

Kvaliteet nagu originaalil

Kvaliteet ja asjatundlikkus. Kõige olulisemad tegurid on paigaldamine ja klaasi valik

Täiusliku paigalduse tagamiseks kasutame tooteid, mis on sama kvaliteetsed kui originaalosad.

Kas otsite tuuleklaasi paigaldajat? Mõtlete, millist tüüpi autoklaasi valida? Kuidas saate olla kindel, et valite kõrgeima kvaliteediga tuuleklaasi? Mida tähendavad märgistused tuuleklaasil? 

Kui pöördute autoklaaside asjatundja poole nagu Glassdrive, võite olla kindel, et kahjustatud autoklaas asendatakse sellise tootega, millel on samad omadused ja kvaliteet kui originaalosal. Glassdrive kuulub Saint-Gobaini kontserni, nagu ka Saint-Gobain Sekurit.

Miks on Glassdrive’i tuuleklaas alati hea kvaliteediga?
Saint-Gobain on kontsern, mis kontrollib tootmis- ja paigaldusprotsessi algusest lõpuni. Oleme tootnud lehtklaasi juba 350 aastat – see on meie algupärane tegevusala. Valmistame aknaklaasi ehitustööstusele või autotööstusele autotootjate tootmisliinide tarbeks, olgu see lamineeritud, karastatud või isegi kuulikindel klaas. Toodame ja turustame asendusautoklaase kogu Euroopas ning paigaldame neid 1400 Glassdrive’i ja France Pare-Brise’i keskuses. Just seetõttu oleme ainulaadsed ja teile on garanteeritud parima kvaliteediga autoklaas.

 • Miks on lamineeritud tuuleklaas nii oluline? Lamineeritud klaas saadakse, kui kahe klaasilehe vahele paigaldatakse läbipaistev plastikiht (PVB). Löögi korral hoiab plastikiht tuuleklaasi ühes tükis. Väiksema löögi puhul saab tuuleklaasi parandada, ilma et seda oleks vaja tingimata välja vahetada.
 • Miks on külje- ja tagaklaasid valmistatud karastatud klaasist? Karastatud klaas on tugevdatud klaas, mis on palju vastupidavam kui tavaline klaas. Seda toodetakse klaasi kiire jahutamise teel (mõne sekundiga 600 °C-lt 300 °C-le). Löögi korral puruneb see väikesteks klaasitükkideks, mis ei ole teravad. 

Leia lähim Glassdrive esindus

Meie töö Glassdrive’is: tagada kvaliteet ja ohutus
Kas olete mõelnud, mida märgistused tuuleklaasil tähendavad? Glassdrive’is hoolitseme kõige eest ja garanteerime teile, et asendame kahjustatud klaasi sellisega, millel on samad omadused ja kvaliteet kui originaalil. See tagab teile turvalise sõidu. Kas teadsite, et tänu oma kujule, koostisele ja paigaldusele mängib autoklaas sõltumata näilisest haprusest teie sõiduki üldises vastupidavuses väga olulist rolli? Meie eesmärk Glassdrive’is on turvalisuse huvides pakkuda teile alati parimat kvaliteeti.

Valime parimad tooted, mis tagavad turvalise sõidu

 • Sertifikaat. Iga tuuleklaas on märgistatud. Tuuleklaasi märgistus tagab, et see vastab õigusaktidest tulenevatele ohutus- ja mugavusnõuetele (Euroopa Majanduskomisjoni eeskiri nr 43).
 • Kvaliteet. Valime oma tuuleklaasid Saint-Gobainilt, kelle autoklaase kasutatakse Sekuriti kaubamärgi all peaaegu igal teisel sõidukil Euroopas.
 • Garantii. Meie kontsern (Saint-Gobain) kontrollib kogu tootmisahelat, alates lehtklaasi tootmisest kuni tuuleklaasi valmistamiseni. 

Sõidukile täiuslikult kohandatud tuuleklaas tagab järgmist. 

 • See on õhukindlam: vähem müra salongis (ei mingit vilinat ega lärmi).
 • See on veekindlam: ei mingeid ebameeldivaid üllatusi vihma korral (lekked puuduvad).
 • See on vastupidavam: teie klaasipuhastid peavad kauem vastu. 
 • Parem nähtavus: olete rooli taga vähem väsinud (pole pingeid).
 • Suurem turvalisus: juhiabisüsteemide täiuslik rekalibreerimine.

Leia lähim Glassdrive esindus

Tagame parima teeninduse, nii et saate sõita täieliku meelerahuga

 • Asjatundlikkus. Oleme tuuleklaasi asjatundjad. See on meie töö ja eriala. Oleme kursis kõigi oluliste üksikasjadega. 
 • Mugavus. Vahetame teie tuuleklaasi nii, et see pakuks samasugust sõidumugavust ja turvalisust nagu algne klaas. 
 • Põhjalikkus. Kontrollime iga detaili (ühendused, liistud jne), et teie klaas oleks täiesti õhu- ja veekindel. 
 • Turvalisus. Paigaldame ja rekalibreerime uuesti teie andurid ja juhiabisüsteemide kaamerad, et need saaksid liiklusmärke ja liiklust ideaalselt tõlgendada.

Nupp: Leia lähim Glassdrive'i esindus

Mida tagab tuuleklaasi märgistus? 
Tuuleklaasi märgistus tagab, et see vastab õigusaktidest tulenevatele kvaliteedistandarditele. Kvaliteedi kriteeriumid: vastupidavus (põrutuste, löökide, müra ja ilmastikutingimuste suhtes) ja nähtavus (turvalisus ja sõidumugavus).