Kahjukäsitlus

Kahjukäsitlus

Kui teie autol on kaskokindlustus, on tuuleklaasi parandamine teile enamasti tasuta ja parandus ei mõjuta üldiselt teie kindlustusmakset. Glassdrive hoolitseb kõige eest ja suhtleb teie kindlustusseltsiga ise. Kõik vajalikud dokumendid edastame kindlustusseltsile teie eest.
Autoklaasi parandamine maksab vähem kui klaasi asendamine. Laske meie spetsialistidel otsustada, kas klaas tuleks parandada või välja vahetada. Lihtsalt võta  ühendust ja meie aitame sind.

Autoklaasi vahetuse hind

Autoklaasi vahetuse hind sõltub auto margist ja mudelist. Et saada teada, kui palju teie auto tuuleklaasi vahetamine maksab, võtke ühendust meie meeskonnaga, kes kontrollib ja hindab kahju ning teatab teile hinna sõltuvalt teie kaskokindlustuse tingimustest.

Leia lähim Glassdrive esindus

Kvaliteet, mida saab usaldada

Glassdrive'i liikumapanevaks jõuks on teie ohutus. Vaid originaalvaruosade tootjad saavad pakkuda õiget klaasi, et taastada sõiduki esialgne seisukord. Sellepärast kasutame ainult klaasi, mis on toodetud vastavalt originaalvaruosade tootjate standarditele. Originaalvaruosade, toodete ja kogenud paigaldajate abil saame alati tagada töö kvaliteedi.
Sõltuvalt teie kaskokindlustuspoliisi ulatusest võib Glassdrive'i teenus olla tasuta. Võtke otse ühendust lähima Glassdrive'i esindusega ja me hoolitseme teie klaasikahjustusega seotud dokumentide eest. Glassdrive teeb koostööd järgmiste kindlustusseltside ja -vahendajatega.

<
 
BTA
BTA

 

ERGO
ERGO

 

PZU
PZU

 

SALVA
SALVA

 

IF
IF
SWEDBANK
SWEDBANK