ET
glassdrive

Autoklaasi paranduse hind

Sõltumata sellest, kas teil on klaasikindlustus või mitte, on tark lasta tuuleklaasis olev täke ära parandada. Autoklaasi parandus on oluliselt odavam, kui tuuleklaasi vahetus. Laske meie professionaalsetel paigaldajatel leida õige lahendus.

Autoklaasi vahetuse hind

Autoklaasi vahetamise hind sõltub automargist ja mudelist. Selleks, et teada saada, kui palju teie auto tuuleklaasi vahetamine maksab, paluge meie spetsialistidel kahjustus üle vaadata ja teid kuludest informeerida.

Kvaliteet, mida saate usaldada

Glassdrive'i ajendab teie ohutus. Ainult originaalklaaside tootjad (OEM) suudavad pakkuda õiget klaasi, et taastada sõiduki algne seisukord. Just seetõttu kasutame ainult OEM standarditele vastavalt toodetud klaasi. Originaalvaruosade, toodete ja kogenud paigaldajate abiga tagame alati kvaliteetse töö.

Glassdrive teeb koostööd järgmiste kindlustusseltside ja -maakleritega. Sõltuvalt teie kaskokindlustuse poliisist võib Glassdrive’i teenus olla teile tasuta. Võtke Glassdrive’i esindusega otse ühendust ja meie kanname hoolt teie klaasikahjuga seotud dokumentide vormistamise eest.

 

Thumbnail