Autoklaasi paranduse hind

Glassdrive customer

Kui teie autol on kaskokindlustus, on tuuleklaasi parandamine teile enamasti tasuta ja parandus ei mõjuta üldiselt teie kindlustusmakset. Glassdrive hoolitseb kõige eest ja suhtleb teie kindlustusseltsiga. Kõik vajalikud dokumendid edastame kindlustusseltsile teie eest.
Autoklaasi parandamine maksab vähem kui klaasi asendamine. Laske meie spetsialistidel otsustada, kas klaas tuleks parandada või välja vahetada.

 

Glassdrive - Kui teie autol on kaskokindlustus


Autoklaasi vahetuse hind

Autoklaasi vahetuse hind sõltub auto margist ja mudelist. Et saada teada, kui palju teie auto tuuleklaasi vahetamine maksab, võtke ühendust meie meeskonnaga, kes kontrollib ja hindab kahju ning teatab teile hinna sõltuvalt teie kaskokindlustuse tingimustest.

Glassdrive - valiteet, mida saab usaldada

Kvaliteet, mida saab usaldada

Glassdrive'i liikumapanevaks jõuks on teie ohutus. Vaid originaalvaruosade tootjad saavad pakkuda õiget klaasi, et taastada sõiduki esialgne seisukord. Sellepärast kasutame ainult klaasi, mis on toodetud vastavalt originaalvaruosade tootjate standarditele. Originaalvaruosade, toodete ja kogenud paigaldajate abil saame alati tagada töö kvaliteedi.
Glassdrive teeb koostööd järgmiste kindlustusseltside ja -vahendajatega. Sõltuvalt teie kaskokindlustuspoliisi ulatusest võib Glassdrive'i teenus olla tasuta. Võtke otse ühendust lähima Glassdrive'i esindusega ja me hoolitseme teie klaasikahjustusega seotud dokumentide eest.

 

Thumbnail