Klaasiparandus 30 minutiga

Klaasiparandus

Tuuleklaasi parandus: kiire ja tõhus lahendus.
Parandus ilma aega broneerimata kõigest 30 minutiga!

Ehitusveokilt maha kukkunud killustik, möödasõitva auto rataste alt üles paiskunud kruus, teeäärse niiduki heidetud kivid... Kas olete seda äsja kogenud või märganud oma tuuleklaasil kahjustust? Oluline on seda põhjalikult analüüsida, et otsustada, kuidas seda parandada. Kui kahjustus ei asu otse juhi vaateväljas ega ole liiga suur, võib turvalise sõidu jätkamiseks piisata lihtsast parandusest. 

Tuuleklaasi parandus või vahetus: spetsialistide tehtud õige hindamine

Juhina on teie ülesanne tagada, et teie sõiduk oleks heas seisukorras. Suur mõra tuuleklaasis võib tuua kaasa kordusülevaatuse. Kuidas aru saada, kas tuuleklaas vajab kõigest parandust või tuleb see välja vahetada? Glassdrive'is leiame tuuleklaasi kahjustusele parima lahenduse, sest lihtne parandus säästab teie aega ja raha ning vähendab sõiduki keskkonnamõju.

  Klaas katki?

  Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

  Meie töö Glassdrive'is: säästa teie aega ja raha 

  Kui tuuleklaasi kahjustus ei ole liiga suur, aitab lihtne parandus teid rahuliku südamega tagasi teele. Mida teie sellest saate? Kiire töö 30 minutiga lähimas Glassdrive'i esinduses. See on ka odavam: pole ohtu kordusülevaatuseks ega maksta uue klaasi eest.

  Parandame teie tuuleklaasi, välja arvatud järgmistel juhtudel:

  • kahjustuse läbimõõt on üle 25 mm (2 EUR münt);
  • kahjustus asub tuuleklaasi äärele lähemal kui 5 cm;
  • kahjustus asub otse juhi vaateväljas;
  • täkkeid on neli või rohkem;

  Parandame täkke kõigest 30 minutiga. 

  • Parandus ilma aega broneerimata! Parandame teie tuuleklaasi 30 minutiga ilma aega broneerimata. Kui soovite aja broneerida, saate seda teha siin [broneeri aeg; helista meile]
  • Kiire parandus. Sügavpuhastame klaasi, süstime täkkesse vaiku, kuivatame UV-kiirgusega, poleerime kahjustunud koha ning seejärel puhastame tuuleklaasi.
  • Meelerahu kuulub asja juurde. Kui teil on kaskokindlustus, mis katab ka klaase, ajame paberid kindlustusandjaga ise korda. Kaskokindlustuse korral on parandus teile tasuta.

  Leia lähim Glassdrive esindus

  Õige teguviis tuuleklaasi kahjustuse korral

  Mida teha, kui märkate tuuleklaasil kahjustust? Esimene asi on loomulikult broneerida võimalikult kiiresti paranduseks aeg. Vahepeal soovitame panna kahjustatud kohale väikese tüki läbipaistvat kleeplinti, et kaitsta seda tolmu, kemikaalide või vihma eest. 

  Kuidas vältida tuuleklaasi kahjustusi?

  Kuigi lööki tuuleklaasile on raske ette näha, saate oma auto kahjustamise riski vähendada, kui järgite mõningaid häid harjumusi. 

  • Hoidke turvalist pikivahet. Hoidke eesoleva sõidukiga turvalist pikivahet (eriti lahtise kastiga veokite korral).
  • Vähendage ohtlikel teedel kiirust. Lendavate kivide ohu vähendamiseks aeglustage remonditavatel või kruusakattega teedel kiirust.
  • Hoidke turvalist kaugust teeservast, seda eriti siis, kui möödute tee ääres töötavast niidukist.
  Klaas katki?

  Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi