Katame aknaavad ajutise kilega

Katkine aken

Klaasiga seotud hädaolukorrad: plaaniväline teenindus.

Kas teil on hädaolukord? Me oleme teie jaoks olemas.

Kas lõite pärast suure koorma pealelaadimist pagasiluugi liiga kiiresti kinni ja tegite tagaklaasi katki? Kas teie küljeklaas sai lendava objektiga pihta ja purunes kildudeks? Või veel hullem, kas teie auto aken purustati sissemurdmise käigus? Glassdrive aitab teid katkise klaasiga seotud hädaolukordades, et saaksite rahulikul meelel taas teele asuda.

Katkine autoaken: mida teha? 
Kui olete sattunud liiklusõnnetusse või avastanud, et teie pargitud autol on aken katki, võite olla šokis. See on normaalne. Glassdrive tuleb teile appi. Allpool on esitatud mõningad näpunäited, kuidas katkise akna korral kiirelt ja tõhusalt toimida.

Kas peaksin katkise klaasi korral kindlustusseltsiga ühendust võtma? 
Jah, katkise klaasi korral tuleks kindlustusseltsiga võtta ühendust kahel juhul: 

 1. kui auto aken tehti katki tahtlikult ja teie asjad varastati. Kõige esimese asjana tuleb võtta ühendust politsei ja oma kindlustusseltsiga, et teatada sissemurdmisest ja vargusest;
 2. kui auto aken on katki ja ka teised autoosad on kahjustatud, tuleb samuti võtta ühendust kindlustusseltsiga, et teatada kogu kantud kahjust.

Teistel juhtudel pole kindlustusseltsiga vaja enne klaasi asendamist ühendust võtta. Glassdrive vahetab klaasi ja võtab teie kindlustusseltsiga otse ühendust. 

  Klaas katki?

  Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

  Prioriteet: laske sõiduki aknaava meie esinduses kinni katta.
  Tõenäoliselt on teil vaja autoga edasi sõita. Kui seda ei saa parkida privaatsesse, eraldatud kohta, tuleb katkine aken kinni katta. Tulge lähimasse Glassdrive'i esindusse ja me katame teie sõiduki aknaava plastkilega. Nii saate müra, vihma, tuule ja külma eest kaitstuna taas teele asuda. See kaitseb teie auto sisemust ja hoiab mõningal määral ära uued sissemurdmised. Viimasena broneerime teile loomulikult klaasi asendamiseks kiirelt aja.

  Katkine klaas: originaalkvaliteedi taastamine.
  Me parandame kõiki sõidukimarke ja -mudeleid ning tagame, et uus varuosa on sama kvaliteetne kui originaalklaas. Selleks kasutame peamiselt Saint-Gobaini kontserni autoklaasi tooteid. Tagaklaasid, küljeklaasid, katuseklaasid või panoraamkatus ... üldjuhul tarnime teie olukorra jaoks sobivaima varuosa 1–3 päeva jooksul.

  Nõuanded katkiste klaaside vältimiseks. 
  Allpool on esitatud meie autoklaasiekspertide näpunäited katkiste akende vältimiseks. 

  • Hoidke vahet. Hoidke tee ääres töötavast muruniitjast möödumise korral vahet, et võimalikud lendavad kivid ei kahjustaks küljeklaasi. Ärge unustage ka kodus muru niites oma sõidukit kaugemale parkida.
  • Pange asjad silma alt ära. Ärge jätke autos kunagi asju nähtavale kohale. Isegi kui asjad pole väärtuslikud, võivad need kurjategijaid ligi meelitada.
  • Olge tähelepanelik. Kui teil on vaja vedada suuri asju (mööbel, muruniitja, jalgratas, materjalid jne), ärge unustage kontrollida, et pagasiluugi saaks tagaklaasi kahjustamata sulgeda või et teie koorem ei libiseks pidurdamise korral vastu akent. 
  • Kinnitage asjad korralikult. Kui teil on vaja vedada jalgratast sõiduki pagasiluugi külge kinnitatud jalgrattaraamil, järgige hoolega paigaldusjuhiseid. Kinnitage see korralikult, et vältida vibratsiooni ja tagada, et jalgrattad ei asetseks otse pagasiluugi vastas.

  Leia lähim Glassdrive esindus