banner3.png
Korduma kippuvad küsimused

KAS TUULEKLAAS PARANDADA VÕI ASENDADA: MIS ON ÕIGE LAHENDUS?

Teie tuuleklaas on kahjustatud: sellel on täkked või see on mõranenud. Millal piisab tuuleklaasi parandusest täieliku sõidumugavuse taastamiseks? Ja millal on vaja esiklaasi vahetada? Glassdrive aitab teil leida õige lahenduse.

 

Kahjustatud esiklaasi parandamine: millal saab seda parandada?

Spetsialistid, nagu Glassdrive, peavad tuuleklaasi täkete parandamist võimalikuks järgmistel juhtudel.
•    Kui tuuleklaasi kahjustus on läbimõõduga alla 20 mm.
•    Kui see asetseb klaasi servast kaugemal kui 5 cm.
•    Kui see ei asu juhi otseses vaateväljas.
Mida teha, kui mu tuuleklaasil on täkked? Tuleb vaid kokku leppida kohtumine professionaalse autoklaasijaga nagu Glassdrive. Tuuleklaasi täkke parandamiseks süstitakse spetsiaalset vaiku, mis taastab klaasi struktuurse terviklikkuse ja esialgse välimuse (olenevalt olukorrast võib jääda täkkest visuaalseid jälgi). Parandus võtab aega umbes 30 minutit.
Leppige aeg kokku
Aga olge ettevaatlik: laske tuuleklaasi kahjustused võimalikult kiiresti parandada. Isegi väike täke esiklaasis võib muutuda mõraks, kui see saab põrutada (näiteks sõidate liiga kiiresti üle „lamava politseiniku“) või kui temperatuur järsult muutub. Kui täkkest on arenenud mõra, siis ei ole parandus enam võimalik: tuuleklaas tuleb välja vahetada.

 

Esiklaasi vahetus: millal peate tuuleklaasi vahetama?

Auto tuuleklaasi asendamine uue vastu on hädavajalik, kui seda ei saa parandada. Millal peaksin tuuleklaasi vahetama?
•    Kui tuuleklaasil on liiga suur täke (üle 20 mm) või see on liiga lähedal klaasi servale (lähemal kui 5 cm).
•    Kui täke on muutunud tuuleklaasil mõraks.
•    Kui täke häirib oluliselt teie nähtavust sõidu ajal.
Kui mõni neist tingimustest kattub, pole valikut: tuuleklaas tuleb välja vahetada. Õnneks suudavad autoklaaside spetsialistid teha tuuleklaasi vahetuse üldjuhul 3-5 tunniga, olenevalt sellest, kas teie autol on juhiabikaamerad, mida peame rekalibreerima. Glassdrive’is asendame tuuleklaasi originaalile vastava klaasiga.

 

Tuuleklaasi vahetus või parandus: mis on parim valik?

Glassdrive’is püüame alati teie tuuleklaasi kahjustusi esmalt parandada, mitte esiklaasi välja vahetada. See on odavam, mis tähendab, et teie ja teie kindlustusandja maksate vähem ja see on kõigi jaoks kiirem lahendus. Parandus on ka oluliselt keskkonnasõbralikum! Tuuleklaasi vahetamine tekitab umbes 99 korda rohkem jäätmeid kui ühe klaasikahjustuse parandamine. Veelgi enam, klaasi saab taaskasutada. Kui võimalik, eelistame alati tuuleklaasi parandada.
Võite olla kindel: mõlemal juhul katab kahjustuse likvideerimise summa (osaliselt või täies ulatuses) teie kaskokindlustus, juhul kui teie kindlustuspoliis seda katab. Võtke ühendust oma kindlustusandjaga, et kontrollida, kas teie kindlustus hõlmab vastavalt teie olukorrale parandamist või vahetamist.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?