banner3.png
Korduma kippuvad küsimused

KUI PALJU MAKSAB KAHJUSTATUD TUULEKLAASI PARANDUS ?

Kas paiskunud ese on kahjustanud teie auto tuuleklaasi? Kõige parem on viia sõiduk kohe professionaali juurde, kes saab tuuleklaasi parandada, enne kui kahjustus süveneb ja klaas välja vahetada tuleb. Kui palju maksab tuuleklaasi parandus? Kas teie kindlustusselts katab kulud?

 

Millal peaks kahjustatud tuuleklaasi parandama?

Olenemata põhjusest on kõige parem tuuleklaasil tekkinud täke võimalikult kiiresti parandada. Seda seetõttu, et parandamata kahjustused võivad edasi mõraneda, eriti pärast järsku temperatuurimuutust või põrutust. Siis on liiga hilja mõelda tuuleklaasi parandamisele ja te peate kogu klaasi välja vahetama ning võib-olla isegi maksma kaskokindlustuse puhul omavastutuse osa, seda olenevalt teie kindlustuspoliisi tingimustest.

Parandatava tuuleklaasi kahjustuse läbimõõt peab olema väiksem kui 2 eur münt. Samuti peab täke olema rohkem kui 5 cm kaugusel klaasi servast ja väljaspool juhi otsest vaatevälja. Kahjustuse kuju on samuti oluline tegur, mis otsustab parandamise või asendamise kasuks. Kui need tingimused ei ole täidetud, ei saa tuuleklaasi parandada: peate tuuleklaasi kohe välja vahetama.

 

Kui palju maksab tuuleklaasi parandus?

Kui seda teeb professionaal, on protseduur kiire: Glassdrive’is kasutame spetsiiaalset vaiku, mille süstime kahjustatud kohta. Kahjustatud esiklaasi parandamiseks kulub umbes pool tundi.

Glassdrive’is on esiklaasi paranduse hind 65.- eur. Meie eesmärk on pakkuda tuuleklaasi parandust taskukohase hinnaga. Eelistame alati esiklaasi parandust vahetusele, et tekitada vähem jäätmeid ja hoida hind madalam.

Oluline on teada, et kaskokindlustuse korral on tuuleklaasi parandamine teie jaoks tasuta (juhul kui kindlustusleping katab ka teie sõiduki klaase).  

Kui teil seda tüüpi kindlustust ei ole, vastutate oma auto tuuleklaasi remondikulude eest ise. Kuid pidage meeles, et see on alati odavam kui klaasi vahetamine!

 

Miks lasta Glassdrive’il oma tuuleklaasi parandada?


Glassdrive on autoklaaside spetsialist. Hoolitseme teie tuuleklaasi kahjustuste parandamise eest parima hinnaga, ning seda teie mugavuse ja turvalisuse huvides. Glassdrive’i puhul saate kasutada kogenud tehnikute oskusi, Saint-Gobaini toodetud klaaside kvaliteeti ja seda, et teie kindlustusandja katab teie tuuleklaasi remondikulud kaskokindluslepingu alusel (juhul kui teil on klaase hõlmav kakokindlustus). Leppige julgelt aeg kokku!
 

Ei leidnud oma küsimusele vastust?