banner3.png
Korduma kippuvad küsimused

KUI PALJU MAKSAB TUULEKLAAS?

Kui tulete Glassdrive’i kahjustatud või täketega tuuleklaasiga, proovime seda alati esmalt parandada: parandamine pole mitte ainult odavam, vaid ka keskkonnasäästlikum. Kahjuks on vahel asendamine vältimatu. See tõstatab kaks küsimust: kui palju tuuleklaas maksab? Ja kuidas hinnata tuuleklaasi vahetuse maksumust? Siit leiate vajaliku info.

 

Kui palju tuuleklaas maksab?

Te arvate, et peate oma sõiduki tuuleklaasi välja vahetama ja mõtlete muidugi, kui palju võib maksta üks auto esiklaas? Et teada saada, kui palju tuuleklaas maksab, peate arvestama alljärgnevaga:
•    sõiduki mudel, mida kallim see on, seda rohkem maksab üldjuhul uus esiklaas;
•    klaasi tüüp, mida tuleb vahetada: olenevalt sellest, millist tehnoloogiat see sisaldab (toonitud tuuleklaas, soojendusega tuuleklaas, termo tuuleklaas, akustiline tuuleklaas, vihmasensoriga või sõiduabikaameraga varustatud tuuleklaas), võib tuuleklaasi hind olla väga erinev.
Kokkuvõttes jääb tuuleklaasi hind vahemikku ca 100–2000 eurot (olenevalt sõiduki mudelist ja klaasist). Aga kuna seda tööd ei saa ise teha, siis tuleb arvestada ka paigalduse hinnaga.

 

 

Glassdrive | Kui palju maksab tuuleklaasi väljavahetamine?

 

Kui palju maksab tuuleklaasi väljavahetamine?

Kui peate tuuleklaasi vahetama, ei ole oluline ainult klaasi hind: peate arvestama ka paigalduse hinnaga.
Glassdrive on autoklaaside vahetamise spetsialist ja töö võtab üldjuhul aega 3–5 tundi. Seda olenevalt sõiduki mudelist ja sellest, kas autol on juhiabikaamera, mida tuleb rekalibreerida. Klaas võib olla laos olemas või tarnitakse see üldjul mõne päevaga.
Seega sisaldab tuuleklaasi vahetamise hind paigaldust, mis koosneb kahjustatud või purunenud klaasi eemaldamisest, uue klaasi täpsest paigaldamisest, juhiabikaamerate rekalibreerimisest, sõiduki sisemuse puhastamisest. Paigalduse hinnad algavad 50 eurost. Tuuleklaasi ja vahetuse hinnad algavad ca 150 eurost ja võivad ulatuda mitmetuhande euroni. Küsige kindlasti meilt oma tuuleklaasi vahetuse pakkumist.

Tuuleklaasi vahetus võib osutuda üsna kulukaks. Kuid ärge ehmuge! Kaskokindlustuse olemasolul katab kulutused kindlustusselts (vastavalt kindlustuslepingus sätestatule). Autoklaaside spetsialistina on Glassdrive kõigi kindlustusseltside koostööpartner. Nii, et te ei pea mõtlema, kui palju tuuleklaasi vahetus maksab: võite meie juurde tulla täiesti rahuliku südamega!

 

 

Glassdrive | Alati eelistame tuuleklaasi parandamist, mitte vahetamisele.

 

Alati eelistame tuuleklaasi parandamist, mitte vahetamisele.

Glassdrive’i prioriteediks on alati parandus, kui see on võimalik. Teie sõiduki tuuleklaasi kivitäke on võimalik parandada spetsiaalse vaigu abil. Klaasiparanduse protseduur kestab üldjuhul kuni 30 minutit.
Kui teie tuuleklaas on kahjustatud, on pöörduge abi saamiseks spetsialisti poole. Vaatame üle kahjustuse ja teeme kindlaks, kas teie auto esiklaasi saab parandada või tuleb see välja vahetada. Uus esiklaas maksab kindlasti rohkem kui parandus, kuid kui kahjustus on liiga ulatuslik, võib see olla vältimatu. Kaalul on teie turvalisus!

 

Millised tegurid aitavad kaasa tuuleklaaside kulude varieeruvusele?

Teile teadmiseks, et tuuleklaaside hinnad võivad erineda erinevate tegurite tõttu:

Brändid: Tuuleklaaside turg koosneb mitmetest brändidest, mis pakuvad valikut tuuleklaase erinevate materjalide ja kvaliteediga. Iga brändi hind kujuneb nende tootmiskulude ja kasutatud materjalide kvaliteedi järgi.

Mudelid: Tuuleklaasi hind sõltub konkreetsest sõiduki mudelist. Iga brändi valikus on saadaval erinevad tuuleklaasi variandid, millel on omad erilised omadused. Nende omaduste erinevus võib kaasa tuua hinnavahe erinevate mudelite vahel.

Vihmaandurid: Mõned tuuleklaasid on varustatud vihmaanduriga, mis tuvastavad vihmapiisad ja aktiveerivad automaatselt klaasipuhastid. See tehnoloogia parandab juhi mugavust ja turvalisust, kuid vihmaandurite lisamine võib mõjutada hinda täiendava funktsionaalsuse tõttu.

Valgusandurid: Sarnaselt leidub teatud tuuleklaasidel valgusandureid, mis võimaldavad neil tuvastada valgustingimuste muutusi ja vastavalt reguleerida sisevalgustust või esitulede aktiveerimist. See tehnoloogia parandab juhi fookust ja turvalisust, kuid võib mõjutada ka hinda täiendavate omaduste tõttu.

Heliisolatsioon: Mõned tuuleklaasid pakuvad heliisolatsiooni funktsioone, mis vähendavad välist müra, nagu tuule-, rehvi- ja mootorimüra, pakkudes mugavamat sõiduelamust. Heliisolatsiooni tehnoloogia lisamine võib mõjutada tuuleklaasi hinda.

Need tegurid määravad tuuleklaaside hindade erinevuse, kuna erinevad brändid, mudelid ja tehnoloogilised täiustused mõjutavad tootmiskulusid ja üldist kvaliteeti.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?