SEKURIT klaaside kvaliteet

Saint-Gobain Sekurit klaas

Saint-Gobain Sekurit tuuleklaas: Glassdrive'i valik

Teie auto väärib originaalkvaliteeti

Kas otsite kvaliteetset tuuleklaasi, mis pakuks ühtlasi mugavust, silmailu ja turvalisust? Tuuleklaasi, mis oleks sama kvaliteetne kui originaalvaruosa? Glassdrive kasutab enamasti kaubamärgi Saint-Gobain Sekurit klaasi, mis pärineb Euroopa tootmisüksustest. Prantsuse tuuleklaasitootjana on Saint-Gobain Sekurit tuntud oma kvaliteedi ja uuenduslike toodete poolest, mida toodetakse kõikidele sõidukitüüpidele.

Glassdrive'i eesmärk on pakkuda teile originaalkvaliteeti
Miks on Saint-Gobain Sekurit meie esimene valik? See tagab, et tooted on sama kvaliteetsed kui originaalvaruosad, ja nii saavad meie tehnikud tagada väga täpse paigalduse. Teile tagab see laitmatu tulemuse, laitmatu (õhu- ja veeleketeta) paigalduse ja optimaalse (hägususeta) nähtavuse. Lõppkokkuvõttes tähendab see suuremat turvalisust ja sõidumugavust.

Me valime teie sõiduki jaoks kvaliteetseimad tooted

  • Kvaliteet: igas teises Euroopa sõidukis on kasutatud Saint-Gobain Sekuriti klaasi.
  • Toodetud Euroopas: 95% meie kasutatavast klaasist toodetakse Euroopas.
  • Kohandatavus: klaas on laitmatult kohandatud vastavalt igale sõiduki varustusastmele.
  • 3 aastane garantii: täiuslik toode ja paigaldamine tagab teile 100% rahulolu.
  • Kindlustusseltside heakskiiduga: kindlustusseltside heaks kiidetud hinna ja kvaliteedi suhe.

Nupp: Leia lähim Glassdrive'i esindus

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

Sekurit, autotootjate uuenduslik partner
Miks eelistavad autotootjad Saint-Gobain Sekuritit? Sellepärast, et see maailma suurima autoklaasitootja, Saint-Gobaini kontserni Prantsuse kaubamärk on olnud nende teenistuses alates auto leiutamisest. Sellest ajast saati on ettevõte järjepidevalt uuendusi teinud ja pakkunud teie sõiduki jaoks kvaliteetseimaid tuuleklaase. 

  • Innovatsioon. Saint-Gobain Sekurit teeb koostööd autotootjatega, aga ka lennundustööstuse, raudteetööstuse ja soomussõidukite tootjatega. Kaubamärk on tuntud oma loovuse ja pidevate uuenduste poolest.
  • Usaldusväärsus. Saint-Gobain Sekurit on tuntud ka oma protsesside usaldusväärsuse ja tootmise järjepidevuse poolest. Saint-Gobain Sekuriti 25 tootmistehast üle kogu maailma pakuvad klientidele erakordset kättesaadavust ja paindlikkust.
  • Oskusteave. Sekurit Service'i eesmärk on tuvastada kiirelt õige varuosa, toimetada see kiiresti kohale (1 või 2 päeva jooksul) ja pakkuda kõiki selle paigaldamiseks vajalikke elemente. Just sellepärast on Saint-Gobaini kaubamärgil hea professionaalne maine.

Põhinäitajad: 
14 000 autoklaasi referentsiga Sekuriti kataloog.
25 klaasitehast üle maailma.
3 miljonit müüdud autoklaasi aastas.
+ üle 95% garanteeritud teeninduskvaliteet tänu tõestatud logistikakavale. 

Saint-Gobain Sekurit – sajanditepikkune kogemus
1699. aastal tarnis Saint-Gobaini kontsern klaasi esimest korda sõiduki, Louis XIV arhitekti Jules Hardouin Mansart' kandetooli jaoks. 1929. aastal töötas Saint-Gobaini kontsern välja täiustatud karastatud klaasi tootmise tehnika ning sellest ajast saati on ettevõte jätkanud oma toodete uuendamist, et pakkuda juhtidele sõidumugavust, nähtavust ja turvalisust, tugevust ning energiatõhusust lahenduste abil, nagu näiteks: ClimaCoat, HUD, Visual Comfort, Thermocontrol ja dbControl.


Mida tagab tuuleklaasi märgistus? 
Tuuleklaasi märgistus tagab, et see vastab õigusaktidest tulenevatele kvaliteedistandarditele. Kvaliteedi kriteeriumid: vastupidavus (põrutuste, löökide, müra ja ilmastikutingimuste suhtes) ja nähtavus (turvalisus ja sõidumugavus).

Leia lähim Glassdrive esindus