Meie viis töötada ja tegutseda

Glassdrive: heatahtlikkus ja asjatundlikkus teie teenistuses !

Teie klaaside ja tuuleklaaside väljavahetamine, tehes samal ajal teie elu lihtsamaks: see on meie tegevuse keskmesk.

Meie viis töötada ja tegutseda

Kui tulete Glassdrive'i esindusse, olete ilmselt just kogenud stressirohket olukorda (kivitäke tuuleklaasis, klaaside purunemine jne). Me teame seda ja võtame seda alati arvesse! Glassdrive'is kasutame oma teadmisi ja pädevust, et aidata teid, rahustada teid ning muuta teie sõiduk ohutuks. Pakume teile parimat kvaliteeti sõbralikult ja autentselt: see on meie eesmärk! Glassdrive'is ei ole te number ega krediitkaart. Te olete naaber, klient, VIP.

 

Kohalikud ja pühendunud eksperdid teie teenistuses

Glassdrive'i meeskondade eesmärk on pakkuda teile sujuvat ja meeldivat kogemust. Me hoolitseme tehnilise poole, päevakava ja paberimajanduse eest. Lisaks tuuleklaasi vahetamisele tagame selle optimeerimise lisateenustega. Meie pühendumus: teha teie elu lihtsamaks ja teie sõit ohutumaks.

 

Proffid: töötame visalt, kuni teie probleem on lahendatud, ning sama suure nõudlikkusse ja tähelepanuga iga sõiduki puhul, alates uuest luksusklassi sõidukist kuni vana sõidukini välja.

 

Läbipaistvus: meiega ei tule ebameeldivaid üllatusi! Töötame avatud töökojas, valime teie ohutuse jaoks parimad tuuleklaasid, alati õige hinnaga ja täielikus läbipaistvuses kindlustusseltsidega.

 

Lähedus: Me ei ole sinust kunagi kaugel. Oleme kohalikud ettevõtjad, kes töötavad kohaliku arengu nimel, paindlikult ja kiiresti.

 

Usaldusväärsus: Võite meiega arvestada. Meile meeldib teha head tööd ja me peame oma lubadustest kinni. Hoiame teid alati kursis oma töö edenemise ja tähtaegadega.

 

Leia meid

 

Kogemused laitmatu kvaliteedi tagamiseks

Meie meeskondades on eksperdid, autofanaatikud, kes on koolitatud uusimatele tehnikatega ja keda toetab maailma juhtiv klaasimisfirma Saint-Gobain.

 

Hoolikas töö: me hoolitseme teie sõiduki eest, nagu oleks see meie oma: me kaitseme seda, et vältida selle kahjustamist, paneme alati hiljem kõik tagasi oma kohale. Klaasid paigaldatakse ideaalselt, ilma lekke- ja vilistamisohuta.

 

Tehnilised teadmised: Iga meie meeskonna liige on regulaarselt koolitatud kasutama uusimaid ja kõige usaldusväärsemaid tehnoloogiaid.

 

Ajaloolised teadmised: Glassdrive on Saint-Gobaini kontserni kaubamärk, mis on olnud klaasispetsialist juba üle 350 aasta. Oma kaubamärgiga Sekurit varustab Saint-Gobain paljusid autotootmise tootmisliine tuuleklaasidega, külje- ja tagaklaasidega. Kvaliteetsed tooted, mis tulenevad ülemaailmse kontserni tööstuslikust tugevusest ja uuenduslikkusest.

 

Pikaajalised suhted meie kindlustuspartneritega

Glassdrive on kõigi kindlustusfirmade heakskiidetud teenusepakkuja. Teie jaoks tähendab see, et te ei pea tuuleklaasi vahetamiseks ette maksma remondikulusid. Võtame otse ühendust teie kindlustusseltsiga ja töötame koos nendega, et hallata teie tuuleklaasi või klaaside parandamise protsessi. Suurimad kindlustusseltsid usaldavad meid aasta-aastalt, et nende kliendid oleksid kõige rohkem rahul.

 

Kogemused: Me oleme oma kindlustuspartneritega töötanud pikka aega, me tunneme protsesse hästi. Me teame, kuidas teha kindlustusseltsidega koostööd, et vältida asjatut edasi-tagasi jooksmist.

 

Usaldus: Kindlustusseltsid usaldavad meid, meie professionaalsust ja meie toodete kvaliteeti.

 

Testitud ja heaks kiidetud: ületamatu kvaliteedi, hinna ja vastupidavuse suhe, mille on heaks kiitnud suurimad kindlustusseltsid.

 

Broneeri aeg

 

Mida ütlevad autojuhid

Nagu kivi südamelt

"Milline kergendus! Ma ei pea vaeva nägema kahjublankettidega. Võin kohe uuesti liikuma hakata, sest nad on kindlustusseltsiga kõik korda ajanud. Ja ma ei ole stressis, sest tean, et mu sõiduk on heades kätes! Ma usaldan neid."

 

Kindlustunne

"Nad hoidsid mind kursis, kui kaua kõik aega võtab ja nad pidasid oma sõna! Ma tean, et tuuleklaas, mille nad paigaldavad, on sama kvaliteetne kui originaal ja paigaldus on täiuslik, nii et ma saan ohutult sõita, ilma et peaksin teenindusse tagasi tulema."

 

Meeldivalt üllatunud

"Kogemus oli lihtne. Tundsin, et saan vajalikku abi ja tuge. Minu sõiduk oli selle kättesaamisel puhtam kui selle jätmisel. Nad olid nii abivalmid, tegid mu sõidukiga lahkelt paar listööd."