aaa

Meie pühendumus

Kvaliteet ja teenindus meie tegevuse keskmes

Tagada oma kliente rahulolu, pälvides oma kindlustuspartnerite usalduse parima teeninduse ja parima klaasikvaliteediga: see on meie lubadus Glassdrive'is.

Meie pühendumus

Pühendunud ja ehtsad kohalikud eksperdid

8 lubadust juhivad meid meie töös, et võita kõigi meie klientide ja kindlustuspartnerite usaldus.

 

Here to help

See on meie kreedo. See on lihtne, kuid see on meie ja me oleme sellele pühendunud! Me oleme siin, et aidata teid uhkuse ja kõrgete standarditega. Meie eesmärk on lihtsustada teie elu, tagada teie turvatunne ja muuta teie sõit võimalikult turvaliseks. Glassdrive'is saavutatakse kvaliteet ja teenindus tõelise inimliku kontakti, ausa ja lugupidava suhtluse kaudu. See ongi meie viis tegutseda !

 

Kvaliteet kindlasti

Me oleme pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti oma tehnilistes teenustes ja administratiivse poole haldamisel. Paigaldame kõrge kvaliteediga klaasid, mida toodab Euroopas maailma juhtiv klaasitootja Saint-Gobain. Meie paigaldajad on pidevalt koolitatud, et töötada kõikide sõidukitüüpide ja kõikide tootjate kaubamärkidega. Kas teie sõidukil on juhiabisüsteem? Me kontrollime selle kalibreerimise vajadust, kas süsteem tõlgendab õigesti teed ja selle märke. Te lahkute meie juurest alati meelerahuga.

 

Ettemaksu ei ole vaja

Kindlustusettevõtete pikaajalise partnerina tunneme nende menetlustoiminguid hästi ja nad usaldavad meid kahjude menetlemisel. Te ei pea oma klaaside parandamise või vahetamise eest ettemaksu maksma ja meie hoolitseme kogu paberimajanduse eest. Tulege ja lahkuge selge meelega Glassdrive'ist!

 

Me ei raiska

Enne tuuleklaasi vahetamist püüame kõigepealt seda parandada. Esimesel kohtumisel selgitame oma säästlikku lähenemist, sest tahame hoolitseda teie, teie sõiduki ja planeedi eest. Meie jäätmeid käideldakse nõute kohaselt ja me väldime uue klaasi kasutamist, kui see pole vajalik. Kui esineb ohutusrisk ja vigastus suureneb kiiresti, vahetame teie tuuleklaasi välja. Meil on vastutus teie ees ja teie ohutus on meie prioriteet.

 

Sinu lähedal

 

Glassdrive on 1400 frantsiisitud paigalduskeskuse võrgustik 8-s Euroopa riigis. Seega on Glassdrive'i keskus tõenäoliselt teie lähedal! Me oleme 800 kohalikku ettevõtjat, kes on oma kodukandis juba ammu tegutsevad ja seda pühendunult. Meie keskused on heades asukohtades ja hõlpsasti ligipääsetavad. Alati teile lähemal!

 

Ohutus ennekõike

Ohutus on meie jaoks esmatähtis, kogu aeg ja kõikjal. Teie ohutus ja teie sõiduki ohutus on esmatähtis. Kui te lahkute meie esindusest, on teile tagatud täielik meelerahu ja ohutus. Kuid me oleme pühendunud ka oma meeskondade ja töötajate ohutusele. Glassdrive'i meeskonnad on koolitatud ja varustatud vajalike kaitsevahenditega, kui nad tegelevad klaasi või keemiliste toodetega.

 

Mugav teile

Oleme siin, et aidata teid ja teha teie elu lihtsamaks! Leia endale lähim esindus. Oleme teie teenistuses!

 

Teie rahulolu, meie uhkus

Meie eesmärk on teie rahulolu. Olenemata sellest, kas olete autojuht, kindlustusselts või autopargi juht, teame, kui oluline on, et saaksite meile loota. Peame teie usalduse pikaajaliselt välja teenima. Meie Glassdrive'i meeskonnad on pühendunud sellele, et pakkuda teile meeldivat ja effektiivset kogemust!

Broneeri aeg