aaa

Glassdrive, usaldusväärne professionaalne partner

Turvalisus ja usaldusväärsus meie ja partnerite lähenemise keskmes

Insurer and fleet manager

Kas olete kindlustusselts või kindlustusmaakler? Kas olete autopargi haldaja või sõidukite rendifirma? Kas vajate usaldusväärset ja reageerimisvõimelist partnerit oma autode, maanteetranspordi või kaubikute klaasistamiseks? Glassdrive'is oleme kõikide klaaside remondi eksperdid ning kuulume Saint-Gobaini kontserni, mis on maailma juhtiv klaasitootja. Kuid mitte ainult: lisaks tehnilisele pädevusele hindame me ka tõelisi ja usaldusväärseid inimsuhteid oma klientide, töötajate ja ka partneritega. Meie koostöö ja protseduuride lihtsustamine seoses klaasikahjudega, haldamise lihtsamaks muutmine: ka see on osa meie tööst!

 

Usaldusväärne partner

Oleme 20 aastat koos oma partneritega oma ajalugu üles ehitanud. Lojaalsus inimsuhetes on meie jaoks väga oluline. Meie suhted on pikaajalised partnerlussuhted, mis on üles ehitatud suurimate kindlustusseltsidega, kes meid usaldavad.

 

Turvalisuse suurendamine

Meie toodete kvaliteet ja professionaalsus tagavad parima teenuse meie klientidele, teie juhtidele, teie kindlustusvõtjatele. Ohutus ja kvaliteet on meie prioriteedid. Teie kindlustusvõtjad on heades kätes, oleme pühendunud sellele, et pakkuda neile nõudlikku ja kvaliteetset teenust. Glassdrive'is hoolitseme kogu asjaajamise eest: meie klientidele ei tule ebameeldivaid üllatusi ja meie kindlustuspartneritele on tagatud vigadeta toimikute turvalisus. Meiega rahulolevad kliendid on kindlustusvõtjad, kes usaldavad teid ja teie valitud partnereid veelgi enam.

 

Lihtsuse saavutamine

Meie kahjude haldamise progremm teeb meie klientide ja kindlustuspartnerite elu lihtsamaks. Me teame menetluse toiminguid, me teame, kuidas teha koostööd, et vältida asjatut edasi-tagasi jooksmist. Me optimeerime andmevoogu, me tegeleme kogu paberimajandusega meie klientide eest, et muuta see kõigile lihtsamaks! Oleme meie partnerite jaoks ainus kontakti punkt! Lihtne ja tõhus!

 

Partner lahenduste leidmisel

Glassdrive'i eesmärk on olla kindlustussüsteemi positiivne toetaja. Me tahame olla jätkusuutlik kindlustuspartner ja uuenduslik partner. Me oleme siin, et töötada välja lahendusi üha lihtsamate süsteemide jaoks.

 

Lahenduste väljatöötamine

Meie igapäevane töö on aidata kaasa kahjude esitamise lihtsamaks, sujuvamaks ja turvalisemaks muutmisele. Teha koostööd oma partneritega, et teenindada meie ühiseid kliente ohutult ja usaldusväärselt. Oleme võtnud kasutusele kahjude haldamise lahenduse, mis säästab aega, kuid samas kindlustab ja kontrollib protsesse. Töötame pidevalt välja uusi lahendusi, et aidata kaasa uuenduslikumale ja digitaalsemale riskijuhtimissüsteemile, kuid eelkõige sellele, mis on kõigi jaoks lihtsam ja turvalisem!

 

Pühendunud vooruslikule mudelile

Ausus on meie suhete keskmes meie partneritega. Me küsime õiglast hinda ja pakume ületamatut ning läbipaistvat kvaliteedi-hinna-säästvuse suhet. Pakume oma klientidele ja kindlustuspartneritele väärtuslikku, kvaliteetset tööd ausa ja selge hinnaga, ilma ebameeldivate üllatusteta kummagi poole jaoks. Glassdrive'is oleme eksperdid, kes on pühendunud läbipaistvusele ja usaldusele!