ET
glassdrive

Täkke parandus

Kui täke esiklaasis asub juhi vaateväljas, on see võimalik põhjus, miks sõiduk tehnoülevaatust ei läbi. Kas teadsite, et mõra võib mõjutada ka teie auto konstruktsiooni? Teie auto tuuleklaasile langeb kuni 34% sõiduki väändejäikusest. Väike täke esiklaasis võib kiiresti muutuda suureks mõraks, ohustades nii teid kui teie kaassõitjaid. Seega, kui märkate mõra, laske professionaalsetel paigaldajatel see üle vaadata.

Esiklaasi kivitäkke parandus või vahetus?

Kui täke esiklaasis on väiksem kui 2-eurone münt, on suur võimalus, et me saame selle parandada. Samas ei ole kivitäkke parandus esiklaasis alati võimalik. Vahel tuleb tuuleklaas välja vahetada. See maksab küll veidi rohkem, kuid on seda raha väärt, sest kõige tähtsam on teie ja teie kaasreisijate ohutus.

Kahtlete, kas vajate tuuleklaasi täkke parandust või klaasi vahetamist? Meie aitame teid, andes teile oma eksperthinnangu ja esmalt püüame alati parandada. Kui teie sõidukil on kaskokindlustus, on parandamine üldjuhul tasuta ega mõjuta teie kindlustusmakset. Lühidalt, täkke parandus on kiire ja puhas ning võib säästa teie raha.