Täkke parandus

Esiklaasi parandus

Tuuleklaasi parandus – meie asjatundjate eesmärk on teid aidata

Alati teie jaoks olemas olla

Suhtume Glassdrive'is autodesse tõsiselt. Meie eriala? Teie tuuleklaasi parandamine. Kas olete märganud tuuleklaasis mõra? Kas teie tuuleklaas on äsja saanud teel suure löögi? Te pole mõne väikese täkke suhtes kindel ja vajate asjatundja arvamust? Oleme siin, et teid aidata. Parandus või vahetus: tagame teie tuuleklaasile parima valiku.

Oleme tuuleklaasi asjatundjad

Meie missioon Glassdrive'is on teid aidata. Meie 1300-liikmeline meeskond töötab kõikjal Euroopas iga päev, et muuta teie teekond lihtsamaks ja turvalisemaks. Meie ülesanne on pakkuda teile täiuslikku kogemust. 

 • Teame, mida teie tuuleklaas tegelikult vajab. Kas peaks tuuleklaasi parandama või vahetama? Peame Glassdrive'is alati parandust tähtsamaks. See on meie         panus jätkusuutlikuma maailma loomisse. Kui võimalik, pakume alati tuuleklaasi parandust (selle asemel, et seda vahetada).
 • Meil on tipptasemel seadmed. Tuuleklaasi asjatundjatena on meil professionaalsed seadmed, et tagada teie tuuleklaasi täiuslik parandus või vajaduse korral             korralik vahetus.
 • Me oleme paindlikud. Me ei broneeri aegu üle. Kui aeg on juba broneeritud, paneme uue aja ainult ettenägematute asjaolude korral. Kas teil on hädaolukord? Tulge meie juurde ja me parandame täkke 30 minutiga või leiame aja, mis sobib teile kõige paremini. 
Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

Mu tuuleklaas on kahjustatud. Kuidas te selle parandate?

Peame Glassdrive'is tuuleklaasi parandust alati tähtsamaks. Miks nii? Sest teie tuuleklaas on valmistatud lamineeritud klaasist. See tähendab, et see koosneb kolmest kihist. Kaks klaasilehte, mille keskel on PVB-kile. See kile toimib puhvrina, mis summutab löögid ja takistab tuuleklaasi purunemist väikesteks tükkideks. See on ka põhjuseks, miks tuuleklaasi saab teatud tingimustel parandada.

Kuidas me tuuleklaasi parandame? 

 1. Tuuleklaasi kahjustuse puhastamine: meie asjatundjad puhastavad kahjustatud ala. Eesmärk? Me ei taha, et mõradesse jääks jääke (tolmu, õietolmu, niiskust jne).
 2. Vaigu süstimine mõra sisse. Seejärel süstivad meie asjatundjad tuuleklaasis oleva prao täitmiseks sellesse läbipaistvat vaiku.
 3. Vaigu kuivatamine: kui vaik on mõrasse süstitud, kasutatakse selle kõvendamiseks UV-kiirgust.
 4. Kahjustuse poleerimine: lõpuks poleeritakse tuuleklaasi pind parandatud alal, et eemaldada üleliigne materjal ja tagada täiuslik nähtavus.

Leia lähim Glassdrive esindus

Tuuleklaasi paranduse tulemus?

Väike laik, mis on üldjuhul palja silmaga nähtamatu või mõnikord veidi märgatav. Igal juhul tagab meie meeskonna tehtud parandus hea nähtavuse ega kahjusta teie auto üldist välimust.

Kuidas ma tean, kas kahjustuse korral tuuleklaas parandada või vahetada?

 Meie asjatundjad on lähimas Glassdrive'i esinduses teie teenistuses. Samas kui vastate viiele lihtsale küsimusele, saate teha ise esialgse ülevaate ja hinnata, kas kahjustust on võiks olla võimalik parandada.

 • Kas tegemist on mõraga?
 • Kas täkkeid on neli või rohkem?
 • Kas kahjustus asub otse juhi vaateväljas?
 • Kas kahjustus asub tuuleklaasi äärele lähemal kui 5 cm?
 • Kas kahjustuse läbimõõt on suurem kui 2 eurone münt?

Kui vastasite ühele või mitmele küsimusele „jah“, tuleb teie tuuleklaas turvalise sõidu tagamiseks tõenäoliselt välja vahetada. Oleme Glassdrive'is teie jaoks olemas, et saaksite võimalikult kiiresti tagasi teele.

Kui vastasite kõigile küsimustele „ei“, saame teie tuuleklaasi suure tõenäosusega parandada, et saaksite taas turvaliselt sõita.