Esiklaasi parandus

Esiklaasi parandus

Klaasiparandus

Väike täke või mõra sinu auto esiklaasis? Glassdrive'is püüame me alati esmalt teie auto klaasi parandada. Raha säästmiseks laske meie professionaalsetel paigaldajatel kindlaks määrata, kas teie auto esiklaasi saab parandada või tuleb see välja vahetada. Kui teie sõidukil on kaskokindlustus, siis on tuuleklaasi parandus üldjuhul tasuta. Tavaliselt ei mõjuta parandamine teie kindlustusmakset.

 

Esiklaasi parandamine on tähtis

Väike täke teie auto tuuleklaasis võib kergesti muutuda suureks mõraks. Lisaks sellele, et teie sõiduk ei pruugi läbida iga-aastast ülevaatust, võib mõra halvendada ka teie nähtavust ja ohustada nii teid kui kaasreisijaid.

Tuuleklaasile langeb kuni 34% sõiduki väändejäikusest. Katkine tuuleklaas nõrgestab teie auto konstruktsiooni. Tuuleklaasi parandus võtab aega kuni 30 minutit, ning on kiire ja lihtne viis, et taas ohutult edasi sõita.

 

Glassdrive - Alati eelistame tuuleklaasi parandamist, mitte vahetamisele

 

Glassdrive | Alati eelistame tuuleklaasi parandamist, mitte vahetamisele. Glassdrive | Alati eelistame tuuleklaasi parandamist, mitte vahetamisele. Glassdrive | Alati eelistame tuuleklaasi parandamist, mitte vahetamisele. Glassdrive | Alati eelistame tuuleklaasi parandamist, mitte vahetamisele.

Esiklaasi parandamise etapid

Kas tahate teada, kuidas me Glassdrive'is tuuleklaase parandame? Küsige palun oma Glassdrive'i spetsialistilt.

 

Eri tüüpi esiklaasid.

 • Akustiline tuuleklaas: Akustilised tuuleklaasid on loodud vähendamaks väliskeskkonnast tulevat müra, pakkudes vaiksemat ja mugavamat sõiduelamust. Neil on spetsiaalne akustiline vahekile, mis aitab neelata ja summutada helilaineid.
 • Päikesekaitsega tuuleklaas: Need tuuleklaasid on petsiaalse pinnakatte või kilega, mis aitab peegeldada osa päikese soojusest ja UV-kiirtest, vähendades soojuse sisenemist sõiduki salongi. See omadus aitab hoida salongi jahedamana ja vähendada õhukonditsioneeri koormust.
 • Head-Up Display (HUD) tuuleklaas: HUD-tuuleklaasid on loodud spetsiaalse vahekilega, mis võimaldab kuvada informatsiooni otse juhi vaatevälja tuuleklaasile. See tehnoloogia võimaldab kuvada kiirust, navigatsiooni suundi ja muud olulist informatsiooni ilma juhi tähelepanu teelt kõrvale juhtimata.
 • Vihmaanduriga tuuleklaas: Paljud kaasaegsed sõidukid on varustatud vihmaanduriga tuuleklaasidega, mis kasutavad andureid vihma või niiskuse avastamiseks klaaspinnal. Need tuuleklaasid aktiveerivad automaatselt klaasipuhastid sobival kiirusel, tagades selge nähtavuse ilma juhi sekkumiseta.
 • Soojendusega tuuleklaas: Soojendusega tuuleklaasidel on sisseehitatud soojenduselemendid, mis aitavad sulatada jääd ja lund, parandades nähtavust külmades ilmastikutingimustes. See aitab tuuleklaasi kiiremini jääst sulatada kui traditsioonilised meetodid.

 

Tuuleklaasi kahjustuste tavapärased põhjused

Tuuleklaasi kahjustused võivad tekkida erinevatel põhjustel. Nende põhjuste mõistmine võib aidata teil võtta kasutusele ennetavaid meetmeid ja vältida ebavajalikke remonte. Mõned tavapärased tuuleklaasi kahjustuste põhjused on järgmised:

 1. Kivid ja praht : Lendavad kivid ja praht teel võivad põhjustada teie tuuleklaasile kriimustusi ja mõrasid. See on tavaline nähtus, eriti maanteel või ehitusaladel sõites.
 2. Ekstreemsed temperatuurimuutused : Äkiliste temperatuurimuutuste tõttu võib klaas paisuda või kahaneda, mis võib põhjustada mõrasid. Näiteks kuuma vee valamine külmunud tuuleklaasile võib põhjustada klaasi mõranemise.
 3. Õnnetused ja kokkupõrked
 4. Stress ebaühtlasest rõhust : Ebaühtlane rõhk tuuleklaasil, näiteks auto ukse jõuliselt sulgemine, võib põhjustada pragude tekkimist.

 

Mõned vastused küsimustele, mis teil võivad tekkida teie tuuleklaasi kohta:

 

Kas ma võin sõita mõranenud tuuleklaasiga?

Ei ole soovitatav sõita mõranenud tuuleklaasiga, kuna see ohustab teie turvalisust ja võib põhjustada edasist kahju.

 

Kui kaua võtab aega tuuleklaasi parandamine?

Tuuleklaasi parandamise aeg sõltub kahjustuse ulatusest. Väiksemad parandused saab sageli teha 30 minuti kuni tunni jooksul.

 

Kas parandatud tuuleklaas võib olla sama tugev kui uus?

Korralikult parandatud tuuleklaas võib taastada oma tugevuse ja struktuurilise terviklikkuse, pakkudes usaldusväärset kaitset.

 

Mis juhtub, kui eiran väikest mõra tuuleklaasis?

Väikese mõra eiramine võib kaasa tuua edasist kahju ja ohustada teie sõiduki turvalisust. On parim koheselt reageerida kõikidele kahjustustele, et vältida kulukaid remonte või väljavahetamist.

 

Lisavastuste saamiseks oma küsimustele seoses tuuleklaasi parandamisega, ärge kartke külastada meie "Küsimuste ja vastuste" sektsiooni, siin.

 

Kui palju maksab tuuleklaasi kiibi parandamine?

Tuuleklaasi kivitäkke parandamise maksumus võib varieeruda erinevate tegurite, sealhulgas täkke asukoha ja suuruse, sõiduki tüübi ning valitud remonditöökoja järgi. Siiski, et anda teile üldine ettekujutus, tuuleklaasi kivitäkke parandamise keskmine maksumus jääb 65 euro kanti.

Oluline on mainida, et väikese kivitäkke parandamine on tavaliselt odavam kui terve tuuleklaasi väljavahetamine. Lisaks, kui kivitäke on muutunud suuremaks mõraks või kui kahjustus on juhi vaateväljas, võib parandamine olla võimatu ja tuuleklaasi täielik väljavahetamine võib olla vajalik.

Täpse hinnangu saamiseks on soovitatav võtta ühendust Glassdrive'iga. Me hindame kahjustuse ulatust ja selle alusel koostame hinnapakkumise.

 

Milline on ajaaken klaasi purunemisest teatamiseks?

Klaasikahju teatamise ajaraam võib erineda sõltuvalt kindlustusseltsist ja kindlustuspoliisi tingimustest. Siiski soovitatakse üldiselt teatada tuuleklaasi või klaasikahjustusest niipea kui võimalik pärast juhtumi toimumist.

Paljudel juhtudel nõuavad kindlustusseltsid, et kindlustuspoliisi omanikud teataksid klaasikahjustusest kindla perioodi jooksul, mis tavaliselt ulatub 24 tunnist mõne päevani. On oluline üle vaadata oma kindlustuspoliis või võtta otse ühendust kindlustusandjaga, et mõista klaasikahju hüvitamise teatamise täpset ajaraami.

Kahju kiire teatamine võimaldab sujuvamat kahjunõude menetlust ja tagab vajalike remontide või väljavahetuste õigeaegse korraldamise. Liiga kaua ootamine kahju teatamisel võib kaasa tuua komplikatsioone või potentsiaalse kahjunõude tagasilükkamise kindlustusseltsi poolt.

 

Tuuleklaasi parandus: Mida teha ooteajal?

Oodates tuuleklaasi remondi aega, on äärmiselt oluline olla ettevaatlik. Siin on mõned tegevused, mida saate ette võtta:

 • Kasutage kahjustatud alal kaitsekilet.
 • Lähenege ettevaatlikult kiirustõkistele ja teede ebatasasustele.
 • Vältige sõitmist teel läbi aukude .
 • Reguleerige järk-järgult sõiduki sisetemperatuuri, et vältida äkilisi kuumuse või külma muutusi.

Need meetmed võivad aidata vältida edasist kahjustust või täkete ning mõrade laienemist, kuni saate selle professionaalselt parandada Glassdrive'i esinduses. Siiski on oluline märkida, et need on ajutised meetmed ja siiski soovitatakse tuuleklaas õigeaegselt remontida, et säilitada selle struktuurne terviklikkus ja tagada ohutu sõit.

 

Tuuleklaasi kahjustus ja sõiduki ülevaatus: Olulin teave

Tuuleklaasi kahjustused ja sõiduki kontroll: oluline teave

Sõidukite puhul, mis on vanemad kui 3 aastat, on kohustuslik läbida tehnoülevaatus. Selle eesmärk on hinnata sõiduki seisukorda ja tagada, et see ei tekita ohtu nii juhile kui teistele liiklejatele.

Kui purunenud tuuleklaas loetakse oluliseks või kriitiliseks veaks, võib see kaasa tuua tehnoülevaatuse mitte läbimise. Sellistel juhtudel antakse sulle juhiseid tuuleklaasi parandamiseks enne uuesti ülevaatusele minekut.

Tavaliselt loetakse ülevaatusel tagasilükkamise aluseks praod, mis asuvad klaasipühkijate tööpiirkonnas või kivitäkked mis on 2-eurosest mündist suuremad. Kordusülevaatus on vajalik, et vastata tehnoülevaatuse nõuetele.

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi