glassdrive

Cookie poliitika

Mis on küpsised? 

Küpsised on väikesed teabekillud, mille teie brauser salvestab teie arvutisse, kui külastate meie veebisaiti. Kasutame sellel veebisaidil küpsiseid. 

 

Milline on nende küpsiste otstarve? 

Küpsised aitavad meil meelde jätta teie sätted ja eelistused. Kui te ei soovi, et teie brauser salvestaks arvutisse küpsiseid, saate selle keelata. Brauserisätete muutmise juhised leiate enamiku brauserite korral tööriistariba spikrinupu või –ikooni („Help“ või „Abi“) all. Ehkki saate saiti külastada ka siis, kui olete küpsised keelanud, võib juhtuda, et teatud teenused või saidi teatud osad ei tööta ootuspäraselt. Küpsistest keeldumine piirab seda, kuidas saate meie saiti ja teenuseid kasutada. Teie loal salvestame teie arvutisse jälitusküpsised.

 

Neid küpsiseid kasutame selleks, et jätta meelde, milliseid lehti olete külastanud. See aitab meil kokku panna teie veebikäitumise profiili. See profiil pole seostatud teie nime, aadressi, e-posti aadressi ega muu sarnase teabega.

 

Kas küpsised teavad, kes ma olen? 

Ei. Küpsis ei salvesta teie nime, aadressi, vanust ega muid isikuandmeid. Küpsised jätavad meelde üksnes teie veebisirvimiskäitumise põhjal kogutud teabe teie eelistuste ja huvide kohta.

 

Funktsionaalsed ja mittefunktsionaalsed küpsised 

 

Küpsiseid on kahte tüüpi: funktsionaalsed ja mittefunktsionaalsed. Funktsionaalsed küpsised on hädavajalikud veebisaidi õige talitluse jaoks või selleks, et tagada soovitud teabe kiire ja täpne kuvamine iga kord, kui külastate meie veebisaiti. Sel viisil pole teil vaja järgmisel külastuskorral näiteks uuesti oma andmeid sisestada, eelistusi märkida ega sätteid muuta. Mittefunktsionaalsed küpsised annavad meile teada, kui palju külastajaid on meie veebisaidil käinud ja kuidas nad on meie saiti kasutanud. See teave aitab meil veebisaiti paremaks muuta. Need failid kaovad automaatselt kohe, kui sulgete Interneti-brauseri, või jäävad teie arvutisse alles kuni 12 kuuks pärast teie viimast külastust. 

 

Funktsionaalsete küpsiste otstarve on näiteks järgmine: 

• jätta meelde teie sisselogimisandmed;

• tagada teie sisselogimisandmete turvalisus;

• tagada veebisaidi ilme ühtlane kuvamine.

Mittefunktsionaalsete küpsiste (analüüsiküpsiste) otstarve on näiteks järgmine: 

• loendada veebisaidi külastajaid; 

• salvestada teave selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad;

• muuta veebisaidi töö sujuvamaks;

• teha veebisaidi kasutamine külastajate jaoks mugavamaks.

Lisateavet küpsiste ja küpsistega seostuva seadusandluse kohta leiate veebisaidil www.youronlinechoices.com.

 

Küpsiste loetelu 

Järgmises tabelis on ära toodud teave selle kohta, milliseid küpsiseid kasutab Saint-Gobain Autoveri veebisait. Saint-Gobain Autover teeb koostööd ka muude ettevõtetega, kes võivad samuti teie arvutisse meie veebisaidi kaudu küpsiseid salvestada, et võimaldada nende ettevõtete pakutavate teenuste kasutamist. Kui soovite täpsemat teavet nende teenusepakkujate küpsiste või selle kohta, kuidas neist keelduda, lugege järgmist kokkuvõtet nende muude osapoolte individuaalsetest privaatsuspõhimõtetest.

 

Küpsise nimi

_utma,_utmb,_utmc,_utmz: Need küpsised talletavad teabe selle kohta, kui mitu korda kasutaja on veebisaiti külastanud, milline on nende külastuste lähtekoht ning kui palju aega on külastaja veebisaidil ja konkreetsetel lehtedel veetnud. Google’i andmetel ei talleta need küpsised isikuandmeid.

has_js : Meie veebisaidi haldustarkvara Drupal genereerib need küpsised automaatselt, et jätta meelde kasutaja saidikuvamiseelistused; need küpsised ei sisalda isikuandmeid.