Tagaklaasi vahetus

Tagaklaasi vahetus

Tagaklaasi vahetus

Kas sõiduki tagaklaas on katki? Sa peaksid kiiresti tegutsema!

Kogu Euroopas on 1400 Glassdrive'i esindust võimelised parandama teie sõidukit võimalikult kiiresti, et muuta see ohutuks ja võimaldada teil taas rahulikult teele naasta.

Autojuhid, kelle sõiduki tagaklaas on katki, on tavaliselt hädas järgnevaga: sõitjateruum ei ole enam kaitstud sissetungimise eest ja sõitmine muutub kui mitte võimatuks, siis vähemalt väga ebamugavaks, sest tõmbetuul, välismüra intensiivsus, saastavate osakeste sisenemine salongi või halva ilma korral vihmavee sissetungimine, tekitab ebamugavust.

Purunenud klaasidega sõitmine kujutab endast ka reaalset ohtu kõigile autos viibijatele, kes võivad kokkupuutuda lenduvate objektidega, mis võivad tabada nende selga või pead.

Vajaduse korral pakub Glassdrive kiiret ja ajutist lahendust, et nad saaksite jääda lmobiilseks, sulgeme aknaava spetsiaalse kilega, kuni tarnitakse vajalik varuosa.

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

 

Mida pakub Glassdrive tagakklaasi purunemise korral?

Kui teie sõiduki klaasi ei ole võimalik koheselt asendada ning teie soov on jätkata sõiduki ohutut kasutamist, pakuvad meie esindused klaasiavale plastikust kleepekile paigaldamist, mis katab aknaava ajutiselt, võimaldades teil sõitu jätkata.

Erinevalt tuuleklaasist on valdav osa tagaklaasidest, nagu ka küljeklaasid, valmistatud karastatud klaasist, mis on ülimalt vastupidavl, kuid puruneb väga tugeva löögi mõjul väikesteks mitte lõikavateks tükkideks.

Need ohutud purunemisomadused kaitsevad sõidukis viibivaid inimesi klaasi purunemuise korral tõsiste lõikehaavade eest. Kuna aga karastatud klaas puruneb kildudeks mitte nagu lamineeritud tuuleklaas, mille klaaside vahel olevad plastkihid jätavad klaasi kihid omavahel kokku, ei saa karastatud klaasi parandada. Seetõttu on vajalik klaasi asendamine: Glassdrive'i meeskonnad rõhuvad tõhusale logistikale, et saada teie sõidukile originaalklaasi omadustega ja tehnilistele näitajatele vastav toode üldjuhul juba järgmiseks päevaks pärast teiega ühendust võtmist.

Glassdrive on Saint-Gobaini kaubamärk. Saint-Gobain on ülemaailmne klaasitootja ja varustab iga teist sõidukit Euroopas oma kaubamärgiga SEKURIT. Saint-Gobain on oma kaubamärgi Sekurit Service abil välja töötanud ülitõhusa logistikasüsteemi, mis tarnib autoklaaside ekspertidele üle 15 000 varuosa. See võimaldab Glassdrive'i esindustel lahendada teie mure kiiresti ja originaaliga samaväärse kvaliteediga varuosaga.

Tagaklaasi asendamine nõuab tavaliselt 3-4 tundi tööd, mis vastab poolele päevale: sarnaselt tuuleklaasile kinnitatakse tagaklaas sõiduki kerele külge PU (polüuretaan) liimi abil, mis vajab minimaalset kuivamisaega. Eemaldamis- ja paigaldamisetappide järel tuleb loomulikult teha äärmiselt põhjalik puhastus sõitjateruumis, et eemaldada kõik klaasitükid.

Uue klaasi paigaldamine hõlmab loomulikult klaasipuhasti taaspaigaldamist pärast selle nõuetekohase toimimise kontrollimist ja kõigi elektrooniliste elementide taasühendamist: GPS, alarm, raadioantenn jne.

 

Glassdrive'i nõuanded, kuidas vältida uut intsidenti, mis on seotud teie tagaklaasiga

Sarnaselt küljeklaasile on ka tagaklaas üks nende isikute lemmikuid sihtmärke, kes soovivad sõidukisse sisse murda ja varastada: veenduge, et väljastpoolt ei oleks näha sõiduki salongis isiklikke asju. Isegi tagumise aknalaua peal lebav väheväärtuslik ese on mõnikord piisav, et murdvaraste huvi äratada.

Lisaks mugavusele, mida klaasid pakuvad ultraviolettkiirte filtreerimise ja tagaistmel viibivate sõitjate privaatsuse tagamisel, on toonitud akende eeliseks ka pahatahtlike isikute tähelepanu kõrvalejuhtimine. Tuleb meeles pidada, tumedaks toonitud klaasid on lubatud ainult juhiistmest tagapool. Tuuleklaasi puhul peab nähtav valgusläbivuse tase (VLT) siiski olema vähemalt 70%.

Võtke ühendust

 

Suurte esemete ja varustuse kandmine auto sõitjateruumis on potentsiaalne löögiallikas, mis võib klaasi kahjustada: kui paigutate mööblit, jalgratast või pikki tööriistu (redel jne) pagasiruumi või kokkuklapitud istmepingile, veenduge, et koorem on kindlalt kinnitatud. Asjad ei tohi takista tagaluugi sulgumist ega lenduda äkkpidurduse korral klaasi.

Sama ettevaatlik tuleb olla ka varustuse transportimisel sõiduki välisküljel, eriti tagaosas, kus paljud juhid kannavad jalgrattaid jalgrattahoidikul. Soovitatakse hoolikalt järgida paigaldusjuhiseid, et ratas oleks korralikult kinnitatud selleks ettenähtud toe külge, ei puutuks otseselt kokku tagaluugiga ja väldiks seega juhtraua otsa lööki klaasile.

Samuti tuleb olla ettevaatlik lendavate kivide suhtes, kui sõiduk on pargitud läheduses tegutseva muruniiduki lähedusse.

 

Kuidas toimida kui klaasid on kindlustatud

Enamik kaskokindlustusi katab üldjuhul purunenud tagaklaasi asendamise kulud.

Glassdrive on paljude ettevõtete ja kindlustusseltside heakskiidetud partner, mis lihtsustab sõidukiomanike asjaajamist klaasikahju korral. Niipea kui helistate meile, võtavad meie nõustajad ühendust teie kindlustusandjaga ja kontrollivad, milline kindlustuskaitse teie sõidukil on.

 

Mida peaksite tegema, kui teie tagaklaasil on lisafunktsioonid?

Tagaklaas tuleb sageli koos eriliste valikuvõimalustega. Tagaklaasil võib olla soojendusniidistik. See võib olla ka toonitud klaas. Edusammud juhiabisüsteemide tehnoloogias on toonud kaasa uusi funktsionaalsusi, nagu näiteks integreeritud raadioantenn või GPS, või isegi kolmas pidurituli, mis on lisatud tagaklaasile. Meie tehnikud on kõrgelt kvalifitseeritud ja pidevalt koolitatud uusimate tehnoloogiate osas. Pärast tagaklaasi väljavahetamist saate oma auto tagasi puhtana!

 

Milline on vahetamist vajava tagumise tuuleklaasi väljavahetamise hinnaklass?

Milline on tagaklaasi vahetamise hinnavahemik, kui see tuleb asendada?

Tagaklaasid on erinevat tüüpi ja suurustega, olenevalt teie sõiduki margist ja mudelist. Tagaklaasi vahetamise hind sõltub ka sellele integreeritud funktsioonidest, näiteks toonitud klaas, kolmas pidurituli, raadioantenn, GPS või muud juhiabisüsteemid, samuti klaasi soojendus.

Keskmine maksumus võib olla vahemikus 100 kuni 500 eurot kõige tavalisemate mudelite puhul. Hea uudis on see, et kui teil on kaskokindlustus, mis hõlmab klaasikahjustusi, siis tagaklaasi asendamine tavaliselt korvatakse kindlustuslepingu alusel.

Aitame teid vajalike protseduuridega seoses teie kindlustusseltsiga ja ajame ise paberimajanduse korda.

 

Originaaliga identne tagumine tuuleklaas

Meil on suured laod, mis võimaldavad meil kiiresti klaasikahjudele reageerida. Teie tagaklaas asendatakse identse klaasiga, nagu seda oli originaal klaas, näiteks toonitud või soojendusega, piduritule või GPS-iga.