Tagaklaasi vahetus

Tagaklaasi vahetus

Katkise tagaklaasi korral tuleb kiiresti tegutseda!

Pagasiruumist välja turritav mööblitükk, õnnetu lennutrajektooriga kivi, sissemurdmine ... sõiduki tagaklaas ei pruugi kõigele vastu pidada. Löögi tagajärjel puruneb see ohutusmeetmena paljudeks väikesteks klaasitükkideks. Glassdrive'i spetsialistid aitavad teid hädaolukorras sõiduki tagaklaasi asendamisega. Aitame leida teie klaasikahjustusele kiire lahenduse.

Pühendumus kui kohustus

Katkise tagaklaasiga on keeruline ringi sõita: sellega kaasneb liiga palju müra ja tuult, oht, et vihm pääseb autosse ning tagatipuks on teie sõiduk avatud.
Sellepärast aitavad meie spetsialistid teid niipea kui võimalik. Igapäevased tarned ühelt suurimalt autoklaasitootjalt võimaldavad meil leida kiirelt teie sõiduki jaoks tagaklaasi, mille kvaliteet ja omadused on samad, mis originaalvaruosal.
Kuniks klaasivahetuse aeg kätte jõuab, katavad meie tehnikud sõiduki akna ava spetsiaalse kilega: see tagab ohutuse ja paremad tingimused auto kasutamise jätkamiseks.

Tagaklaasi vahetuse kindlustuskate

Glassdrive'i esindused hoolitsevad kõigi Eestis tegutsevate kindlustusseltside partneritena teie klaasikahjustusega seotud dokumentide vormistamise eest. Sõltuvalt teie kaskokindlustuse olemasolul võib teenus olla teile tasuta.Klõpsake siin, et näha meie kindlustuspartnerite loetelu.


Nõuanded tagaklaasikahjustuste vältimiseks

Allpool on esitatud meie spetsialistide näpunäited katkiste akende vältimiseks. 

Olge kivide suhtes ettevaatlikud. Neid võivad suvel õhku paisata nii tee ääres töötav kui ka teie enda muruniiduk, kui te nädalavahetusel muru niidate. Igal juhul tuleb olla hoolikas ja hoida vahet.

Ärge jätke asju nähtavale. Isegi väike ohutuna tunduv ese, nt tagaistmele jäetud vihmavari või mantel, võib äratada soovimatut tähelepanu ja põhjustada sissemurdmise. Hoidke oma asju pagasiruumis; seda tasub teha ka sõidu ajal, kuna nii väldite hädapidurdamise korral tagumisel aknalaual hoitavate asjade lendamist vastu tagaistmel istuvaid reisijaid.

Mõõtke. Kui teil on vaja vedada suuri asju (mööbel, muruniitja, jalgratas, materjalid jne), ärge unustage kontrollida, et pagasiluugi saaks tagaklaasi kahjustamata sulgeda või et teie koorem ei libiseks kiirendamise korral vastu akent. 

Kinnitage. Kui soovite vedada jalgratast sõiduki pagasiluugi külge kinnitatud jalgrattaraamil, järgige hoolega paigaldusjuhiseid. Kinnitage see korralikult, et vältida vibratsiooni ja tagada, et jalgrattad ei asetseks otse pagasiluugi vastas.

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi