ET
glassdrive

Küljeklaasi vahetus

Kui teie auto küljeklaas on kahjustatud, võib see halvendada teie nähtavust. Kui märkate kriimustusi või mõrasid, laske meie spetsialistidel klaas üle vaadata. Sageli ei saa küljeklaasi parandada ja te vajate küljeklaasi vahetust. Meie paigaldajad paigaldavad uue küljeklaasi, mis on võrdväärne originaaliga.

Auto küljeklaasi vahetus: ainult originaalvaruosad

Kui teie auto küljeklaas on kahjustatud, võib see halvendada teie nähtavust. Kui märkate kriimustusi või mõrasid, laske meie spetsialistidel klaas üle vaadata. Sageli ei saa küljeklaasi parandada ja te vajate küljeklaasi vahetust. Meie paigaldajad paigaldavad uue küljeklaasi, mis on sama hea, nagu originaal.

Ainult originaalklaaside tootjad (OEM) suudavad pakkuda õiget klaasi, et taastada sõiduki algne seisukord. Just seetõttu kasutame teie küljeklaasi puhul ainult OEM standarditele vastavalt toodetud klaasi. Originaalvaruosade, toodete ja kogenud paigaldajate abiga tagame alati kvaliteetse töö. Sõltumata sellest, kas vajate küljeklaasi vahetust või ainult parandust, peetakse Glassdrive'is teie ohutust alati esmatähtsaks.