Küljeklaasi vahetus

Küljeklaasi vahetus

Küljeklaasi vahetus 2

Glassdrive'i spetsialistid aitavad teid hädaolukorras sõiduki küljeklaasi asendamisega. Me leiame teie probleemile lahenduse, kas Tallinna või Tartu esinduses.

Miks mu auto aken purunes?

Erinevalt tuuleklaasist, mille puhul kasutatakse lamineeritud klaasi, on küljeklaasid sarnaselt tagaklaasidele valmistatud karastatud klaasist. Karastatud klaasi eelis on selle kergus, mis vähendab sõiduki kaalu ja seega ka materjalikulu. Karastatud klaas on tavalisest klaasist viis korda vastupidavam ja purunemise korral pudeneb see väikesteks teravate äärteta tükkideks.

 
Detailitäpne küljeklaasi vahetus

Glassdrive'is vahetatakse kõikide sõidukite (sh uunikumide, tarbesõidukite, autoelamute) küljeklaase.
Küljeklaasi vahetamiseks on vaja autouks lahti võtta, et aknatõstukile ligi pääseda. Aega võtab see umbes kaks tundi ja lõppeb sõiduki sisemuse põhjaliku puhastusega, et kõrvaldada salongist ja ukse seest kõik klaasitükid. Meie paigaldajad hoolitsevad teie sõiduki eest nii, nagu oleks see nende enda oma. 

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

 

Meie prioriteet on kaitsta teie sõidukit

Kuna katkise küljeklaasiga ei saa ringi sõita, aitavad meie spetsialistid teid niipea kui võimalik. Tänu igapäevastele tarnetele leiame teie sõidukile kiirelt klaasi, mille kvaliteet ja omadused on samad, mis originaalvaruosal.
Tulge koheselt meie töökojast läbi ning laske meil aken spetsiaalse kilega kinni katta, et auto oleks sõidu ajal vihma, tuule ja müra eest kaitstud.
Autoklaasi vahetuse korral soovitavad meie spetsialistid vältida aknatõstuki aktiveerimist, et ennetada selle kahjustumist.


Hoolitseme küljeklaasi vahetuse eest

Glassdrive'i suhtleb tunnustatud partnerina otse kõigi Eestis tegutsevate kindlustusseltsidega ning teeb klaasikahjustustega seotud paberimajanduse teie eest ära.
Klaasivahetus võib olla teile tasuta, kui teie auto kaskokindlustus seda katab. 


Nõuanded küljeklaasikahjustuste edasiseks vältimiseks

Allpool on esitatud meie autoklaasiekspertide näpunäited katkiste küljeklaaside vältimiseks. 
Hoidke vahet. Hoidke tee ääres töötavast muruniitjast möödumise korral vahet, et võimalikud lendavad kivid ei kahjustaks küljeklaasi. Ärge unustage ka kodus muru niites oma sõidukit kaugemale parkida.

Pange asjad silma alt ära. Ärge jätke autos kunagi asju nähtavale kohale. Isegi väike tähtsusetuna tunduv ese, nt sisseostud või telefonihoidik, võib äratada soovimatut tähelepanu ja põhjustada sissemurdmise. Pange oma asjad pagasiruumi või kindalaekasse silma alt ära.

 

Kuidas nimetatakse auto väikest külgakent?

Kereklaas on auto küljeaken, mis asub uste taga, tagarataste kohal. See aitab optimeerida ümbruse vaadet.

Tehnilisest seisukohast on see kolmnurkse kujuga klaas üldjuhul valmistatud samast karastatud klaasist nagu küljeaknad ja tagaklaas. Seetõttu puruneb see kokkupõrkel väikesteks tükkideks, et vältida edasisi kahjustusi. Lisaks võib see olla fikseeritud või liikuv, olenevalt teie sõiduki tüübist ja mudelist.

 

Kuidas on asendamise protsess ?

Autoklaasid omavad olulist rolli auto struktuurse terviklikkuse tagamisel, moodustades üle kolmandiku selle tugevusest. Iga klaasil esinev kahjustus või täke võib ohustada sõiduki üldist stabiilsust. Seetõttu on soovitatav kiiresti probleemiga tegeleda.

Kui jutt käib kereklaasi asendamisest, on protseduur tavaliselt lihtne ja kiire. Siiski, kui otsite tagatud ja ülima kvaliteediga tulemust, on alati soovitatav usaldada ülesanne spetsialistile, kes on spetsialiseerunud autoklaaside vahetamisele.

 

Kas me saame teada, kui palju maksab asendamine auto külgakna vahetamine enne selle parandamist?

Kui palju maksab mu auto küljeklaasi vahetus?

Jah, saate selle teada, võttes ühendust Glassdrive esindusega. Me peame lihtsalt tuvastama klaasi ja selle võimalikud lisad, et saaksime teile teha asendamise pakkumise.

Küljeakende hind sõltub mitmest tegurist:

  • Nende asukoht ja suurus
  • Teie sõiduki mudel ja mark
  • Toonitud akende olemasolu: neid võib leida nii taga- kui ka esiakendel
  • Atermilised klaasid
  • Nende avamis- ja sulgemissüsteem: teie aknad võivad olla elektrilised või käsitsi juhitavad.

 

Kui palju maksab auto külje väljavahetamine akna elektrilise klaasiga?

Tänapäeva sõidukid on üha rohkem varustatud elektriliste akendega. See omadus pakub väga hinnatud mugavust sõidu ajal, kuid on oluline arvestada kuluga, mis on seotud auto küljeakna asendamisega.

Tõepoolest, normaalsetes tingimustes, kui akna regulaator ei ole kahjustatud, saab selle lihtsalt ühendada uue klaasiga. Siiski on võimalik, et akna regulaator võib kahjustada saada. See võib juhtuda, kui kasutate tõstukit, kui klaasikillud on ukse sees (sellistel juhtudel on soovitatav mitte aknatõstukit kasutada ja oodata, kuni küljeaken on asendatud). Sellistes olukordades tuleks arvesse võtta akna tõstemehhanismi remondi kulusid. Kui see on võimalik parandada, siis akna regulaator toob kaasa ainult tööjõukulud. Kui aga see tuleb välja vahetada, siis aknatõstukid maksavad tavaliselt vahemikus 45 kuni 200 eurot.

 

Kas Glassdrive ekspertiis ulatub kõikidele sõidukikategooriatele ja -markidele ?

Küljeklaasi vahetamine: Glassdrive ekspertiis hõlmab kõiki sõidukikategooriaid ja brände

On loomulik mõelda, kui palju maksab auto küljeklaasi vahetamine. Siiski on sama oluline teada, et Glassdrive suudab hakkama saada igat tüüpi klaasiga, tagades sujuva protsessi.

Glassdrive'is oleme uhked oma võime üle hakkama saada igat tüüpi küljeklaasidega, alates kõige lihtsamatest kuni kõige tehniliselt arenenumateni. Meie kogemused hõlmavad kõiki sõidukikategooriaid ja brände, sealhulgas sõiduautosid, tarbesõidukeid, põllumajandusmasinaid, ehitustehnikat, haagissuvilaid, busse ja raskeveokeid. Mida iganes tüüpi küljeklaasi teil vaja on, on Glassdrive'i meeskond valmis teid aitama.

Vahetamisprotsessi ajal paneme teie sõiduki ohutuse ja turvalisuse esikohale. Kasutame erakorraliseks otstarbeks mõeldud kilet, et ajutiselt katta teie auto ja vältida võimalikke riske. Lisaks tagame, et kõik klaasikillud eemaldatakse hoolikalt sõidtuki sisemusest, jättes teile puhta ja turvalise keskkonna

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi