Autoklaasi vahetus

Vahetus

Kui teie auto klaasis on täke või mõra, võib klaas olla liiga kahjustatud, et seda parandada ja seetõttu on vajalik klaasi vahetus. Glassdrive'is püüame alati esmalt teie autoklaasi parandada,juhul kui teie auto vajab klaasivahetust, garanteerime klaasi vahetuse originaalvaruosaga.

Miks on autoklaasi vahetus tähtis

Kui väike täke teie tuuleklaasis muutub mõraks, siis lisaks ülevaatuse mitteläbimisele seate te ohtu nii kaasreisijate kui ka enda elu. Autoklaaside vahetus võib küll veidi rohkem maksta, kuid see on seda raha väärt, sest tähtsaim on alati ohutus!

Tuuleklaasile langeb kuni 34% sõiduki väändejäikusest. Katkine tuuleklaas nõrgestab teie auto konstruktsiooni. Autoklaasi vahetus on kiire ja lihtne viis, et taas ohutult edasi sõita.

Ainult originaalvaruosad

Kui arvate, et teie auto vajab uut klaasi, pöörduge meie professionaalsete paigaldajate poole. Nemad aitavad teil otsustada, kas vajate autoklaasi vahetust. Glassdrive'is kasutame klaasivahetusel ainult OEM standarditele vastavalt toodetud originaalvaruosi. Tänu sellele suudame taastada iga sõiduki algse seisukorra.

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi