Veoautode teenused

Veoautode teenused

Tunneme Glassdrive'is elukutseliste sõidukijuhtide vajadusi hästi ja teame, et aeg on raha. Seetõttu pakuvad meie meeskonnad professionaalset ja kiiret tööd, kohanedes teie sõidukipargi vajadustega.

Glassdrive - veoauto esiklaasi vahetus

Sobiv ja täpne teenindus

Kõik meie spetsialistid on kvalifitseeritud, et tulla toime ettenägematute juhtumitega, mida purunenud klaas võib transpordiettevõttele kaasa tuua. Meie paigaldustöökojad on alati valmis aitama, et ootamatu juhtum ei jätaks veokit pikemaks ajaks seisma.

  • Varuosade kättesaadavus, enamus esiklaase laos olemas.
  • Ainult kvaliteetsed tooted tunnustatud kaubamärkidelt, et tagada teie turvalisus.
  • Kahjukäsitlus otse kindlustusseltsiga, teie ei pea paberimajandusega tegelema.
  • Peale klaasivahetust veoki kasutamisele piirangud puuudvad – kasutame ainult Sika Tack Elite kahekomponentset klaasiliimi (täielik kuivamine 1 tunniga)
  • Rekalibreerime juhiabisüsteemid peale klaasivahetust
Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi

 

Teame, et on olukordi, kus on vaja kiiret reageerimist, mistõttu on Glassdrive'il kaks VEOKITE HOOLDUSTÖÖKODA, mis on varustatud tipptasemel tööriistadega, et tagada parima kvaliteediga töö. Mitte ainult klaaside vahetamine ja parandus, vaid ka täiustatud juhiabisüsteemide (ADAS) rekalibreerimine, nii et saate jätkata sõitu ja pakkuda oma klientidele garantiid, et sõiduki juhiabisüsteemid töötavad õigesti.

 

Glassdrive - veoauto esiklaasi vahetus-2.jpg

Aitame teil tõhusalt oma äri juhtida

Kõik see on välja töötatud eesmärgiga aidata teil oma äri tõhusalt juhtida, mitte raisata aega õige klaasi hankimisele, nii et valmisolev ja koolitatud meeskond töötaks kiiresti ja hästi.

Leia lähim Glassdrive esindus

 

Transpordispetsialistid on teeohutuse tagamisel võtmetähtsusega
Seetõttu on veokid olnud täiustatud juhiabisüsteemide (ADAS) kaasamisel teerajajaks. Need on süsteemid, mis suudavad lugeda liiklusmärke, hoiatada sõiduraja tahtmatu vahetamise eest, pidurdada sõidukit automaatselt, rakendada pööramise abisüsteeme jne.

Kuid nende süsteemide tõhusus oleneb nende täpsusest ja sobivate sätete salvestamisest, et nende töödeldav teave oleks reaalne.
Kas teadsite, et tuuleklaasi vahetamisel tuleb kalibreerida ka andmeid lugevad kaamerad? Või et distantsradareid võib mõjutada põrkeraua väike nihkumine või ka kõigest mustus?
Teame seda Glassdrive'is ja seetõttu oleme hankinud nii tehnilise väljaõppe kui ka kõige uuenduslikumad turul saadaolevad tehnoloogilised tööriistad, et rekalibreerida täiustatud juhiabisüsteemidega (ADAS) sõidukite komponente.

Klaas katki?

Parandame või vahetame sinu sõiduki klaasi