You are here

You are here

  Saint-Gobain Autover Autoklaas on nüüd Glassdrive!

  Saint-Gobain Autover Autoklaas ......
  Saint-Gobain Autover Autoklaas asutati 1991 a. Tegemist oli esimese ettevõttega Eestis, kes oli spetsialiseerunud ainult autoklaaside müügile ja paigaldusele. Tänaseks oleme Eesti turul edukalt tegutsenud juba 20 aastat, tagades meie klientidele kiire ja kvaliteetse teenuse autoklaaside hulgimüügist paigalduseni. Meie poolt teostatavate tööde nimekirjast ei puudu ka klaaside parandamine. Parandades klaasi, säästad loodust ja raha. Eestis on meie esindused Tallinnnas, Tartus ja Pärnus ning edasimüüjad Eesti teistes linnades. Tagades meie klientidele parimat võimalikku teenust, teeme koostööd kõigi Eestis esindatud kindlustusseltsidega, kes pakuvad sõidukitele kahjukindlustust.
  .....on nüüd Glassdrive!

  Alates 1. Aprillist 2011 a. on Saint-Gobain Autover Autoklaasi klaasipaigaldustöökodade uueks ärinimeks Glassdrive. Glassdrive on Saint-Gobain Autoveri 2004 a. registreeritud kaubamärk, mis hõlmab klaaside vahetust ja parandust. Saint-Gobain Autover Autoklaasi ärinime all toimub edaspidi ainult kaupade distributsioon. Glassdrive nime kannavad kõik (ka frantsiisilepingute alusel töötavad) autoklaase paigaldavad ja parandavad Saint-Gobain´i ettevõtted üle kogu maailma. Kokku tegutseb Glassdrive kaubamärgi all ligi 300 klaasipaigaldustöökoda.

  Usalda oma auto meie kätesse. Kaks aastakümmet kogemusi ja originaalvaruosad garanteerivad, et Teie auto taastatakse algupärasesse seisundisse.  Ja meie ei piirdu ainult sellega, vajadusel pakume Teie autole uusi kvaliteetseid SWF, Valeo, Denso klaasipühkijaid ja Aquacontrol klaasivaha – vaha mis kestab (esiklaasil kuni 20 000 km).  Autoklaas on oluline osa autost - usalda oma ala asjatundjaid!

  - Müüme
  - Paigaldame
  - Parandame

  Tere tulemast lähimasse Glassdrive esindusse.
   

   

  Klaas kahjustatud?

  Photo

  Võke ühendust, meie spetsialistid vastavad hea meelega teie küsimustele.

  Broneerige aeg.
  Meie kanname kõige eest hoolt!

  image